Liepājas valstspilsētas pašvaldība jau tradicionāli, tuvojoties Starptautiskajai brīvprātīgo dienai, aicina iedzīvotājus aktīvi iesaistīties un apbalvošanai izvirzīt aizvadītā gada veiksmīgākās nevalstiskās organizācijas (NVO) un brīvprātīgā darba veicēju, portālu informēja pašvaldība.


Lai veicinātu brīvprātīgā darba popularizēšanu sabiedrībā, Liepājas valstspilsētas pašvaldība ik gadu aicina valsts un pašvaldības iestādes, pilsētas uzņēmumus, biedrības, nodibinājumus un privātpersonas izvirzīt pašvaldības apbalvojumam sev zināmos nesavtīgos brīvprātīgā darba veicējus, kuri savu ikdienu velta cilvēkiem un organizācijām, kurām tas visvairāk nepieciešams.
Izvirzīt apbalvojumam organizāciju un brīvprātīgos var ikviens interesents, aizpildot pieteikuma anketu līdz 5. decembrim šeit.


Pagājušajā gadā pašvaldības pateicības saņēma piecas nevalstiskās organizācijas un 20 šo organizāciju brīvprātīgie – biedrība "Patvērums Ģimenei" – par nesavtīgu materiālo un psiholoģisko atbalstu krīzes situācijās nonākušajām ģimenēm; vācu biedrība – par ieguldījumu pilsoniski līdzatbildīgas sabiedrības veidošanā Liepājā; biedrība "Radi Vidi Pats" – par pilsoniskās līdzdalības aktivitāšu organizēšanu un līdzatbildības vērtību popularizēšanu sabiedrībā; biedrība "Debašu centrs" – par jauniešu iniciatīvu atbalstīšanu un demokrātiskās pieredzes stiprināšanu; biedrība
"Attīstības platforma YOU+" – par ieguldījumu pilsoniski aktīvu jauniešu veidošanā un atbalstu jauniešu iniciatīvām.


NVO un brīvprātīgo godināšanas pasākums notiks decembra sākumā Liepājas Olimpiskajā centrā.


Papildu informācija – Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže, tālrunis: 63 404 721, e-pasts: brigita.dreize@liepaja.lv.