Augustā Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) turpina vasaras āra nodarbības bērniem vecuma posmā no 5 līdz 10 gadiem. Nodarbības norisināsies darba dienās pie Dabas mājas, Zirgu salā. Nodarbībām varēs pieteikties sākot no 3.augusta. Vietu skaits ir ierobežots, informē projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" vadītāja Laura Grundmane.

Augusta mēnesī bērniem būs iespēja piedalīties nodarbībā "Jaunais botāniķis", kuras laikā dalībnieki gūs priekšstatu par to, kas ir un ko dara šīs profesijas pārstāvis. Bērni varēs iejusties augu pētnieku lomā, izpētīt auga uzbūvi, pētīt un meklēt atšķirības augos, ņemot palīgā lupu un mikroskopu. Kopīgi tiks meklēta atbilde, kur augi ņem krāsas, lai iekrāsotu mūsu dabas pasauli.

Nodarbību grafiks:
Trešdiena (bērniem no 8 līdz 10 gadiem):
14.00 – 14.40 "Jaunais botāniķis".
Ceturtdiena (bērniem no 8 līdz 10 gadiem ar vecākiem):
14.00 – 14.40 "Jaunais botāniķis".
Piektdiena (bērniem no 5 līdz 7 gadiem ar vecākiem):
14.00 – 14.40 "Jaunais botāniķis".

Lai pieteiktos nodarbībām:
Aizpildiet pieteikšanās anketu: https://ej.uz/dmaugusts;
Jūsu pieteikums ir reģistrēts pēc anketas iesniegšanas.

Nodarbību dalībniekiem ir nepieciešams laikapstākļiem atbilstošs apģērbs, kas ir piemērots āra aktivitātēm. Katras nodarbības sākums un noslēgums ir pie Dabas mājas. Papildus informācija par pieteikšanos – zvanot uz tālruni 26644834 vai rakstot e–pastu dabasmaja@liepaja.edu.lv.

Nodarbības tiek realizētas projekta "Inovāciju centra attīstība Liepājas pilsētā" ietvaros, kuru finansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas grantu programma "Pētniecība un izglītība". Tā kopējās izmaksas ir 986 049 eiro, no kurām 754 327,40 eiro ir Norvēģijas grantu līdzfinansējums, 133 116,60 eiro Latvijas valsts budžeta līdzfinansējumus, bet 98 605 eiro Liepājas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums.