Šogad Biznesa augstskola "Turība" topošos studentus aicina uz tiešsaistes atvērto durvju dienām, kas ļaus vienlaikus palikt mājās, iepazīt studiju vidi un uzzināt vairāk par studiju iespējām, informē sabiedrisko attiecību speciālists Elvijs Mičulis.

Tiešraidē būs iespējams uzzināt visu par vairāk nekā 25 studiju programmām, iestāšanos, starptautiskajām iespējām, budžeta vietām un stipendijām, kā arī iesūtīt sev interesējošos jautājums. Tiešraide notiks augstskolas Facebook un Instagram lapās ceturtdien, 23.aprīlī, pulksten 17.

"Pasaule mainās un arī mēs maināmies tai līdzi, tāpēc šogad, aicinot cilvēkus palikt mājās un ievērot ārkārtas situācijas ierobežojumus, piedāvājam iespēju doties ekskursijā pa Turību un iepazīt studiju programmas virtuālā veidā. Ekskursijas vadītāju lomā iejutīsies mūsu studenti, kuri parādīs un pastāstīs ne tikai par studiju iespējām, bet arī par studentu dzīvi ārpus lekcijām," stāsta Biznesa augstskolas "Turība" rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

Atvērto durvju dienu laikā būs iespējams iepazīties ar studiju programmu saturu un studējošo pieredzi. Studiju informācijas centra pārstāvji iepazīstinās ar iestāšanās noteikumiem, kā arī stipendiju un budžeta vietu piedāvājumu. Tāpat būs iespēja uzzināt visu par starptautiskajām iespējām un Studējošo pašpārvaldes darbu. Tiešraides laikā ikviens varēs iesūtīt sev interesējošo jautājumu studējošajiem vai mācībspēkiem.