Lāčplēša dienā, 11. novembrī, un Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienā, 18. novembrī, visi "Goda ģimene" apliecības īpašnieki var braukt reģionālajos autobusos un arī vilcienā bez maksas. Katram pasažierim ir jāuzrāda sava "Goda ģimene" apliecība kopā ar personu apliecinošu dokumentu vai skolēna/studenta apliecību. ATD atgādina, ka norādītajiem dokumentiem jābūt līdzi ne tikai biļetes iegādes brīdī, bet arī brauciena laikā, portālu informēja VSIA "Autotransporta direkcija" sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Heinsberga.

Informācija par bezmaksas braukšanas biļešu saņemšanu vilcienā pieejama AS "Pasažieru vilciens" informatīvajos kanālos.

Bezmaksas braucieni reģionālajā sabiedriskajā transportā "Goda ģimene" karšu īpašniekiem ir valsts svētkos trīs reizes gadā – 4. maijā, 11. un 18. novembrī.

Apliecību "Goda ģimene" izsniedz Sabiedrības integrācijas fonds daudzbērnu ģimenēm (kuras aprūpē ir trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību) un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti (vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte).