Svētdien, 10.novembrī Aizputē risināsies vērienīgas Freimaņa Mārtiņdienas svinības! Visas dienas garumā notiks dažādi pasākumi, bet vakarā paredzēts lielkoncerts.

Svētdien Aizputes ieliņās un laukumos skanēs Mārtiņa Freimaņa un grupas "Tumsa" dziesmas, bet vakarā paredzēts lielkoncerts "Pa rindiņai no Freimaņa", kurā piedalīsies "Tumsa", Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Ivo Fomins, "Putnu balle", "PeR", Olga Rajecka, Kārlis Būmeisters un daudzi citi.

Mārtiņdienas pasākumi Aizputē sāksies pulksten 12 Misiņkalna kapos, kur ikviens Mārtiņa talanta cienītājs aicināts nolikt svecīti un mūziķa mīļākos ziedus – mārtiņrozes – viņa atdusas vietā.

No pulksten 13 Aizputes vidusskolā būs iespēja klausīties Mārtiņa mūziku un dzeju, kā arī iesaistīties dažādās aktivitātēs jauniešu IDEJU mājas telpās. Pulksten 14 Aizputes Kultūras namā varēs redzēt fotoizstādi un režisora Arvīda Krieva mākslas filmu "Dancis pa trim" ar Mārtiņu Freimani galvenajā lomā (ieeja par ziedojumiem).

Pulksten 17 Aizputes novada sporta centrā sāksies  lielkoncerts "Pa rindiņai no Freimaņa", kurā piedalīsies "Tumsa", Aija Andrejeva, Lauris Reiniks, Marija Bērziņa, "Putnu balle", Maija Kalniņa, Kārlis Būmeisters, "PeR", Olga Rajecka, Emīls Balceris, Čilli, Valters Frīdenbergs, Ivo Fomins, Arvīds Berķis, Normunds Kalniņš, stīgu kvartets Jutas Bērziņas vadībā, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers, Emīls Dreiblats un ansamblis "Gaismiņa", kā arī konkursa "Pirmais" laureāti Anita Intaite, "The Capybaras" un citi.

Biļetes uz lielkoncertu "Pa rindiņai no Freimaņa" nopērkamas "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās visā Latvijā un Mētras mājā Pasta ielā 1a Aizputē.

Biļetes cena Ls 4, pasākuma dienā – Ls 5. Sēdvietas bez numerācijas. Pērkot 10 un vairāk biļetes www.bilesuparadize.lv, saņem 20% atlaidi.

Visi ieņēmumi tiks novirzīti Mārtiņa Freimaņa fonda darbības mērķu realizēšanai.