Lai klātienē iepazītos ar dienestu darbu reģionos, iekšlietu ministra pienākumu izpildītājs, tieslietu ministrs Aigars Štokenbergs 19. augustā apmeklēja Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta struktūrvienības Liepājā,

 kur iepazinās gan ar šo struktūrvienību darbu un telpu stāvokli, kurās tās atrodas, gan informēja par jaunumiem.
„No 1. augusta esam ievērojami palielinājuši piemaksas par noziegumu atklāšanu, konvojēšanu, par virkni darbību robežsardzē. Ceru, ka tas palīdzēs noturēt cilvēkus. Otra lieta – no 1. augusta ieviests krietni elastīgāks darba laiks, kas daudziem ļauj taupīt gan laiku, gan naudu. Esam sākuši risināt arī autotransporta jautājumu – domāju, ka novembrī būs daudz jaunu automašīnu gan policijai, gan robežsardzei,” pastāstīja ministrs. Ministrijai esot izdevies ietaupīt ap 300 000 latu, kas tiks izlietoti, lai atpirktu patlaban lietošanā esošās policijas mašīnas, kas pirktas līzingā. Ministrs cer, ka šādi izdosies atjaunot viņa pakļautībā esošo struktūrvienību autoparku. Risināms vēl esot jautājums par virsstundu darba apmaksu un darba stāžu izdienas pensiju saņemšanai, taču jāuztraucas neesot, jo pagaidām nepieciešamais darba stāžs netiks palielināts.
Ministru Liepājā pavadīja arī „Vienotības” Liepājas nodaļas pārstāvis Edgars Krūmiņš, kurš portālam pavēstīja, ka iekšlietu sfērā strādājis 16 gadus un joprojām ir policistu arodbiedrības valdes loceklis, tāpēc viņu interesē tēmas, ko ministrs pārrunājis policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.
Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Normunds Grūbis informēja, ka, neraugoties uz policistu trūkumu pārvaldē, situācija ir stabila un policijas darba rezultāti šogad, salīdzinājumā ar pērno gadu, nav pasliktinājušies.