No 25.jūlija iedzīvotājiem sociālās palīdzības saņemšanai Liepājas pilsētas domes Sociālajā dienestā pieejams arī e-pieraksts. Tā ir iespēja liepājniekiem papildus līdzšinējam pierakstam pa telefonu dažādu pabalstu saņemšanai veikt pierakstu iepriekš arī  elektroniski, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Lai konsultētos par sociālo palīdzību, noformētu trūcīgā vai maznodrošinātā statusu, saņemtu mājokļa, veselības aprūpes un citu veida pabalstus, vispirms nepieciešams aizpildīt pieteikuma veidlapu.
 
Pēc tam dažu dienu laikā sociālais darbinieks atzvanīs uz pieteikumā norādīto telefona numuru un informēs klientu par pieņemšanas laiku un atbildīgo speciālistu. Tas ir pirmais solis uz palīdzības noformēšanu, jo Sociālajā dienestā klientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Joprojām tiek saglabāta arī iespēja piezvanīt un pierakstīties uz sociālo palīdzību pa Sociālā dienesta informatīvo tālruni 634 89655.

e-pierakstu var izmantot, piesakoties arī uz pabalstu pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma vietas, pabalstu  personu apliecinošu dokumentu noformēšanai, apbedīšanas pabalstu, kā arī materiālo palīdzību atsevišķā situācijā, ko izskata Domes Sociālo lietu komisija.

Pieteikuma veidlapa atrodama gan liepāja.lv mājas lapā, gan latvija.lv pie attiecīgajiem sociālās palīdzības veidiem: liepaja.lv/liepajniekiem/socialais-atbalsts-un-pabalsti/pabalsta-iespejas/