Stendi ar uzvarētājām un fotoreportāžu no konkursa "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā" apbalvošanas ceremonijas izvietoti Līvu laukumā, Rīgā.

Kā informēja konkursa rīkotāju pārstāve Gunita Jansone, Vecrīgas sirdī Līvu laukumā izvietoti stendi, kuros lasāmi konkursa "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā" uzvarētāju vārdi, kā arī apskatāmi fotoattēli no konkursa apbalvošanas ceremonijas.

Irliepaja.lv jau rakstīja, ka par Gada sievieti dizainā žūrija atzina Liepājas Universitātes Mākslas un humanitāro zinātņu fakultātes lektori un dizaineri Zigrīdu Atāli, savukārt Liepājas Mākslas, mūzikas un dizaina vidusskolas pasniedzējas Dita Lesiņa un Guna Poga tika godinātas par nozīmīgiem sasniegumiem dizaina veicināšanas jomā.
Stendi Līvu laukumā atradīsies līdz jūnija beigām.

Jau vēstīts, ka foruma – konkursa "Sieviete arhitektūrā, būvniecībā, dizainā" mērķis ir sabiedrību iedvesmot ar veiksmes stāstiem, kuru autores ir aktīvas, radošas personības – līderes, kuru enerģija un spēki tiek veltīti sabiedriski nozīmīgu notikumu veicināšanai arhitektūrā, būvniecībā un dizainā.