Pēdējā pusgada laikā SIA "Lielais Dzintars" personāla sastāvā notikušas izmaiņas, darbu sākusi arī jaunā mārketinga un pārdošanas daļas vadītāja Ieva Hmieļevska.

Kā portālu informēja SIA "Lielais Dzintars"sabiedrisko attiecību speciāliste Elizabete Hartmane,  gada sākumā, janvārī tika izsludināts publisks konkurss uz pārdošanas speciālista amatu. Pēc aptuveni divdesmit pieteikumu izskatīšanas uz 2. kārtu tika aicināti septiņi kandidāti, no kuriem trīs tika izvirzīti uz pēdējo, 3. atlases kārtu.

Pārdošanas speciāliste Laura Liepiņa darbu uzsāka 20.martā. Primārajos darba pienākumos ietilpst SIA organizēto pasākumu biļešu tirdzniecības servisa administrēšana un uzturēšana, darbs ar tiešās pārdošanas kanāliem, tūrisma operatoriem, kā arī koncertzāles piedāvāto pakalpojumu – telpu noma korporatīvajam segmentam – pārdošanas veicināšana.

Februārī tika izsludināta pieteikšanās SIA valdes priekšsēdētāja amatam, konkurss notika vairākās kārtās. To organizēja pašvaldība, un Timurs Tomsons darbu uzsāka 18.aprīlī.

19.maijs bija iepriekšējās mārketinga un pārdošanas daļas vadītājas Lindas Brūderes pēdējā darba diena. Publisks konkurss uz mārketinga un pārdošanas daļas vadītāja amatu tika izsludināts 2.maijā, pieteikšanās bija līdz 15.maijam. Pieteicās 14 kandidāti, no kuriem trīs tika aicināti uz otro kārtu. Otrajā kārtā kandidātiem bija jāprezentē mārketinga plāns četru dienu festivālam. Pēc sagatavotā darba prezentācijas, darba pārrunām un iepriekšējās darba pieredzes izklāsta, sarunas ar visiem trīs kandidātiem tika pieņemts lēmums, ka Ievas Hmieļevskas kandidatūra pārliecinoši ir uzvarējusi konkursā.

Ieva Hmieļevska par mārketinga un pārdošanas daļas vadītāju sāka strādāt 24.jūlijā.

SIA "Lielais dzintars" valde augsti novērtēja Ievas Hmieļevskas darba pieredzi kultūras, tūrisma, mārketinga un sabiedrisko attiecību nozarēs, kā arī izglītību un zināšanas starptautiskajos sakaros, politikas zinātnē, uzņēmuma finanšu pārvaldībā, komandas darba organizēšanā un citos aspektos. Būtiska priekšrocība bija arī kandidātes zināšanas un pieredze publiskajā pārvaldē, pašvaldības un tās kapitālsabiedrību darba organizēšanā, finanšu apritē, dokumentu kārtošanā, lēmumu pieņemšanā un citos jautājumos, kas ir nozīmīgi un pat vitāli svarīgi, lai vadītu mārketinga un pārdošanas departamentu vienai no valsts lielākajām kultūras nozares institūcijām.

Ieva Hmieļevska iepriekš bija zinātnes un zinātkāres centra “Zinoo Liepāja” reģionālā koordinatore. Viņa ir menedžmenta pakalpojumu SIA “Džons klusē” valdes locekle un “Rally Kurzeme” projektu vadītāja, Liepājas Universitātes vieslektore. Bijusi Liepājas Reģionālā tūrisma informācijas biroja vadītāja un kultūras pārvaldes projektu vadītāja.

Šobrīd SIA "Lielais Dzintars" izsludinātas divas vakances darbam koncertzālē "Lielais dzintars" – reklāmas speciālists (pusslodze) un personāla vadītājs (uz noteiktu laiku).

Plašāka informācija par abām vakancēm lasāma šeit.

Tā pieejama arī NVA darba sludinājumu portālā un cituviet.

Interesenti var sekot mājas lapas www.lielaisdzintars.lv sadaļā "Par mums" ("Vakances") ievietotajai informācijai, jo tā ik reizi būs pirmā vieta, kur tiks ievietotas jaunas vakances.

Reklāmas speciālists aizstās šā brīža štata vienību – sabiedrisko attiecību speciālists, jo šāds amata apzīmējums precīzāk noteiks veicamos pienākumus. Tie ir audio, video, digitālo un drukāto reklāmas materiālu izveide, reklāmas materiālu izvietošanas un izplatīšanas koordinēšana, mājas lapas, datubāžu un kultūras kalendāru administrēšana, kā arī citi pienākumi.

Pēc Reklāmas speciālista konkursa noslēgšanās mārketinga un pārdošanas daļā strādās trīs pilnas slodzes darbinieki un viens pusslodzes darbinieks – nodaļas vadītāja, sabiedrisko attiecību vadītāja, pārdošanas speciālists un pusslodzes reklāmas speciālists ar diferencētiem pienākumiem.