Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati liecina, ka šodien Liepājā vārda dienu svin viens Konrāds un pieci Sebastiani. Savukārt dzimšanas dienā sveicam Raimondu Bitenieku.

Raimonds ir mērķtiecīgs jaunietis, kurš visu dara ļoti pārdomāti un vienmēr atceras, ka no jebkuras bezizejas ir vismaz divas izejas. Šobrīd studē Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas filiāle uzņēmējdarbības loģistiku un transporta ekonomiku. Viņa interešu loks ir ļoti plašs, bet visvairāk piesaista spēkrati un cita tehnika.
Šogad, atšķirībā no citām reizēm, Raimonds ieplānojis dzimšanas dienas svinības prātīgas un solīdas, tikai ģimene slokā.  Viņš uzskata, ka dzimšanas diena jāpavada jautri, labā kompānijā, kur vienmēr būs jautri un ar dejām, pārējais esot otršķirīgs. Raimonds ir lepns, ka ir liepājnieks, tā esot brīnišķīga sajūta, jo šeit ir gan jūra, gan ezers, kā arī sakopta vide. Un pats galvenais ir plaša izvēle atpūtas un izklaides iespējām. Viņš gribētu, lai pilsēta turpina augt un mirdzēt tā, lai liepājnieki var dzīvot ar lepnumu un godu savā pilsētā.
Pārējiem 26. novembra gaviļniekiem Raimonds novēl veselību, laimi un kārtīgi nosvinēt savus svētkus.