Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskā atbalsta centra Personības izaugsmes un pilnveides nodaļa sadarbībā ar pirmsskolas izglītības iestādi "Prātnieks" un Liepājas Jauniešu māju aicina seniorus pieteikties uz Ziemassvētku radošajām darbnīcām decembrī.

Radošo darbnīcu laikā būs iespēja apgūt jaunas prasmes, izgatavot dāvanas sev un saviem mīļajiem, darboties kopā ar bērniem un jauniešiem:

• 1.decembrī pulksten 11 "Ziemassvētku dāvanu zeķu šūšanas darbnīca", darbnīcas vadītāja Kristīne Liepiņa, Peldu iela 5, Liepāja.
Darbnīcas laikā varēsiet izveidot savu Ziemassvētku dāvanu zeķi, lai iepriecinātu sevi vai sev mīļu cilvēku svētkos. Līdzi jāņem šķēres un vēlme darboties.

• 6.decembrī pulksten 11 "Dāvanu saiņošanas darbnīca", darbnīcas vadītāja Zigrīda Mantaja, Peldu iela 5, Liepāja.
Darbnīcas laikā būs iespēja iemācīties skaisti iesaiņot dāvanas un uzzināt par dažādām zāļu tējām, kas var noderēt kā svētku dāvana. Līdzi jāņem šķēres un ja ir -  kāda dāvana, kuru vēlaties nodarbības laikā iesaiņot.

• 7.decembrī pulksten 17 "Ziepju veidošanas darbnīca", darbnīcas vadītāja Baiba Griezīte, sadarbībā ar Liepājas Jauniešu mājas jauniešiem, Kungu iela 24, Liepāja.
Darbnīcas laikā varēsiet kopā ar jauniešiem uzzināt visu par ziepju gatavošanu - sastāvdaļām, kas nepieciešamas ziepju veidošanas procesā un to, kā praktiski izgatavot ziepes. Pēc ziepju izgatavošanas būs iespēja iemācīties tās skaisti iesaiņot kā Ziemassvētku dāvanu.

• 9.decembrī pulksten 10 "Piparkūku darbnīca", darbnīcas vadītāja Agnese Lejniece un pirmsskolas izglītības iestādes "Prātnieks" vecāko grupu audzēkņi un pedagogi, Koku iela 10, Liepāja.

Darbnīcas laikā kopā ar pirmsskolas izglītības iestādes "Prātnieks" bērniem būs iespēja cept piparkūkas, izrotāt tās un kopīgi lasīt Ziemassvētku pasakas. Līdzi ņemt priekšautiņu un vēlmi radoši darboties kopā ar bērniem.

Dalība darbnīcās bez maksas un vietu skaits ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās līdz 29.novembrim zvanot uz tālruni 25646244 vai aizpildot pieteikšanās anketu šeit  https://ej.uz/ZSD2022