Pārceltajā darbdienā, sestdien, 13.jūnijā, “Latvijas Pasta” nodaļas strādās saskaņā ar ierasto pirmdienas darba režīmu, izņemot atsevišķas pasta nodaļas, kurām šajā dienā būs mainīts darbalaiks. Vasaras saulgriežu brīvdienu periodā pasta pakalpojumi tiks nodrošināti atsevišķās pasta nodaļās Latvijas lielāko pilsētu tirdzniecības centros, savukārt Jāņu diena, 24.jūnijs, “Latvijas Pasta” darbiniekiem būs brīvdiena.


Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtie pabalsti un pensijas tiek piegādātas dzīvesvietā ar “Latvijas Pasta” starpniecību un kam izmaksa paredzēta brīvdienu datumos, tās saņems agrāk.


Lai iedzīvotājiem būtu iespēja izbaudīt vairākas atpūtas dienas pēc kārtas, jūnijā tiek pārcelta viena darbdiena – pirmdiena, 22.jūnijs, ir pārcelta uz sestdienu, 13.jūniju. Sestdien, 13.jūnijā,  lielākā daļa “Latvijas Pasta” nodaļu strādās saskaņā ar ierasto pirmdienas darba režīmu, izņemot 23 pasta nodaļas Rīgā, Mārupē, Piņķos, Baldonē, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā (tirdzniecības centrā “Rietumu centrs”), Ozolniekos, Ropažos, Saulkrastos, Titurgā un Vangažos, kurām darbalaiks šajā dienā būs mainīts un aplūkojams te.  


Pirmdien, 22.jūnijā, un Līgo dienā, 23.jūnijā, pasta pakalpojumi būs pieejami atsevišķās pasta nodaļās (Liepājā – tirdzniecības centrā “Rietumu centrs”), savukārt Jāņos visas pasta nodaļas būs slēgtas. Precīzs 22. un 23.jūnijā Rīgā, Mārupē, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā un Ozolniekos strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami šeit.


VSAA piešķirtās pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas laiks klienta dzīvesvietā ir 15. un 16.jūnijs, tiks piegādāti 15.jūnijā, bet 16.jūnijā pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums noteikts 17. un 18.jūnijā. Pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas laiks ir 19. un 20.jūnijs, tiks piegādāti 17.jūnijā, savukārt 18.jūnijā klienti saņems pensijas un pabalstus, kuru izmaksa paredzēta 21. un 22.jūnijā. 19.jūnijā pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums noteikts 23. un 24.jūnijs.


Brīvdienās sūtījumu saņemšanai būs pieejami vairāki desmiti Latvijas Pasta pakomātu visā valsts teritorijā atbilstoši tirdzniecības centru darbalaikiem.