Šīs nedēļas nogalē, divu dienu garumā 17. un 18.septembrī no pulksten 10 līdz 17 Rožu laukumā norisināsies Latvijas amatnieku meistardarbu tirgus, portālu irliepaja.lv informēja Madara Lubāne, biedrības “Etno Liepāja” vadītāja. Gaidot Miķeļdienu, liels prieks būs rosīties, pirkt un pārdot! Rudenī amatnieku tirgus jau kļuvis par tradīciju liepājnieku vidū, kur satikties, iepazīt meistaru jaunākos darinājumus, kā arī gluži vienkārši izbaudīt atmosfēru un rudenīgo noskaņu.  


Tirdziņi tiek rīkoti visā Latvijā ar mērķi Latvijas patērētāju iepazīstināt ar mūsdienīgiem Latvijā ražotiem izstrādājumiem un parādīt to, ka Latvijas amatnieku dizains, var būt konkurēt spējīgs, stilīgs un vajadzīgs mūsdienu cilvēkam.


Arī šonedēļ Rožu laukumā būs iespēja iegādāties mūsdienīgas dizaina preces: apģērbus, rotas, keramikas un koka izstrādājumus, kā arī rudens un ziemas sezonai noderīgos vilnas, arī gaisīgās kazlēnu vilnas adījumus un ādas izstrādājumus. Katra darinātā lieta ir stipri induviduāla un nopērkama tikai vienā eksemplārā. Amatnieku darinājumi būs piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tirdziņā varēs iegādāties tuneļšalles, cepures un cimdus no Valmieras novada, adītus tērpus no Olaines novada, vilnas mēteļus no Ogres, arī etnogrāfiskas un stilīgas sudraba rotas. Tāpat būs iespējams atrast pulksteņus, kas veidoti no kausēta pudeļu stikla, apgleznotus keramikas izstrādājumus, izšūtus dvielīšus ar personificētiem uzrakstiem, kā arī daudz ko citu.


Tirdziņš “Miķeļdienu gaidot” būs īstā vieta jūsu ģimenei, kur , iestājoties aukstākam laikam, atrast un iegādāties visu vajadzīgo! Tirgus apmeklētājus aicinām būt atbildīgiem un ievērot norādes par sejas aizsargmasku  lietošanu, ievērot 2m distanci un roku dezinfekciju, sekojot līdzi valstī noteiktajiem ierobežojumiem, lai novērstu epidēmijas izplatību.