Trešdien, 15.maijā, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiālē (Riņķu ielā 24/26) norisināsies seminārs Kurzemes reģiona esošajiem un topošajiem psihologiem.

To rīko Latvijas Psihologu biedrības Profesionālās kompetences centrs un RSU Liepājas filiāle, informē mediju attiecību vadītāja Ieva Nora Gediņa.

Papildus darba aktualitāšu izzināšanai un jaunu profesionālo instrumentu apgūšanai semināra dalībnieki tuvāk iepazīs jauno maģistra studiju programmu "Veselības psiholoģija", kas līdz šim bija pieejama Rīgā, taču jau šīs vasaras uzņemšanā tiks piedāvāta studētgribētājiem arī Liepājā.

Seminārs sāksies plkst. 12.00 ar Latvijas Psihologu biedrības Kurzemes reģiona koordinatores Ingūnas Griškēvičas stāstījumu par Kurzemes reģiona psihologu profesionālā darba aktualitātēm, reģionālo komunikāciju un psihologu sadarbību.

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācijas valdes priekšsēdētāja, RSU docente un Psiholoģijas laboratorijas vadītāja Jeļena Koļesņikova iepazīstinās semināra dalībniekus ar Latvijas Klīnisko personības testu. Tas ir izstrādāts valsts pētījumu programmas BIOMEDICINE ietvaros, un dod iespēju daudzpusīgi novērtēt personas psihisko stāvokli, emocionālās un sociālās adaptācijas spējas, emocionālo reakciju, uzvedības īpatnības, kā arī patoloģiskas uzvedības simptomus. Savukārt par intelekta novērtēšanas testu, tā adaptāciju Latvijā un pielietojuma prognozēm stāstīs RSU docente, Psiholoģijas laboratorijas vadošā pētniece Jeļena Ļubenko.

Semināru noslēgs Psihologu sertifikācijas padomes priekšsēdētāja Rita Niedre, informējot par jomas profesionāļu pārraudzības, sertifikācijas un resertifikācijas jautājumiem.

Seminārs, kas norisināsies RSU Liepājas filiālē (Riņķu ielā 24/26, 215. auditorijā), ir bezmaksas, un uz to ir aicināti psihologi un psiholoģijas studenti. Pieteikties dalībai: bit.ly/Kurzemes_seminars