Trešdien, 20.aprīlī, visa uzmanība būs pievērsta Liepājai un Kurzemē vienīgajai veselības aprūpes izglītības iestādei – Rīga Stradiņa Universitātes (RSU) Liepājas filiālei, informē RSU Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inguna Potetinova.

No pulksten 14 līdz  16 visi interesenti aicināti pieslēgties šā gada Atvērto durvju dienu tiešsaistes pasākumam. Zoom telpā ikviens varēs virtuāli iepazīt  pamata un maģistra studiju programmas, augstskolas vidi, mācībspēkus, studentus un absolventus.

Gaidāmajā pasākumā Liepājas filiāles direktore Dita Role un mācībspēki iepazīstinās gan ar veselības aprūpes pamatstudiju, gan maģistra studiju programmām, augstskolas vidi un mācību tehnoloģijām, kā arī uzņemšanas prasībām. Liepājas filiālē pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību var apgūt studiju programmas Ārstnieciskā masāža, Ārsta palīgs un Veselības sporta speciālists. Bakalaura līmenī Liepājas filiāle aicina studēt programmās Māszinības un Psiholoģija, bet maģistrantūrā  Māszinības un Veselības psiholoģiju. Studētgribētāji tērzētavā varēs iztaujāt gan studiju programmu vadītājus un mācībspēkus, gan  studentus un administrācijas pārstāvjus, kuri atbildēs uz jautājumiem, kas saistīti ar šīgada uzņemšanas kārtību.

Šopavasar RSU sarūpējusi vēl vairākas iespējas, kā studētgribētājiem iepazīt savu iespējamo nākotnes alma mater. Ar jautājumu un atbilžu sesiju Instagram no 19. līdz 29. aprīlim startēs deviņas RSU fakultātes. RSU Liepājas filiāles jautājumu un atbilžu sesija plānota 29.aprīlī.  

Ar augstskolu iepazīstināt studētgribētājus RSU  Liepājas filiāle plāno arī īpašā ekskursiju dienā, kas, atkarībā no epidemioloģiskajiem apstākļiem, tiek plānota 18. maijā. Lai nepalaistu garām jaunāko informāciju, aicinām visus interesentus sekot RSU Liepājas filiāles kontam Facebook, Instagram, kā arī pierakstīties jaunumiem e-pastā šeit: www.rsu.lv/form/pieraksties-un-uzzini-2021

RSU Liepājas filiāle ir vienīgā augstskola Kurzemes reģionā, kas jau vairāk nekā 75 gadus piedāvā apgūt veselības aprūpes studiju programmas. Patlaban RSU Liepājas filiālē pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību medicīnā apgūst aptuveni 300 studējošo. Augstskola cieši sadarbojas ar reģiona slimnīcām, nodrošinot studentu praktisko iemaņu apguvi un profesionālu mācībspēku piesaisti. Kā norāda filiāles direktore, programmas satura ziņā ir identiskas tām, kas tiek realizētas Rīgā, padarot augstākās izglītības ieguvi reģiona jauniešiem daudz pieejamāku. Mācību telpās iekārtoti pacientu aprūpes un injekciju kabineti, īpaši aprīkotas masieru un veselības sporta speciālistu studiju telpas, ķirurģijas kabinets, neatliekamās palīdzības kabinets, ārstniecisko un diagnostisko manipulāciju kabinets un citas telpas, kas paredzētas studentu prasmju un iemaņu slīpēšanai. Lai nodrošinātu mūsdienīgu un modernu izglītību, RSU jau gadiem mērķtiecīgi investē simulācijā balstītā mācību procesā gan veselības aprūpes studentiem, gan jau praktizējošiem speciālistiem iemaņu un kompetenču atjaunošanai un celšanai. Vairāk: www.rsu.lv/liepajas-filiale.

Tiešraidei līdzi varēs sekot augstskolas mājaslapā un Facebook kontā. Iepriekš aicinām reģistrēties: rsu.lv/notikumi/atverto-durvju-diena-liepajas-filiale. Viss RSU piedāvātais studiju programmu klāsts – gan pamatstudiju programmas, gan maģistrantūra – skatāms jaunizdotajos, digitāli pieejamajos studiju iespēju bukletos: rsu.lv/studiju-iespejas-2022-2023