Piektdien, 12.februārī, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) diplomu saņems 397 absolventi 23 studiju programmās. Absolventu vidū būs arī 34 iekšlietu sistēmas darbinieki studiju programmā "Policijas darbs". Pirmo reizi RSU absolvēs maģistra studiju programmas "Veselības komunikācija" absolventi, informē RSU mediju attiecību vadītāja Ieva Nora Gediņa.

Absolventu vidū ir arī jaunie rūpnieciskie un klīniskie farmaceiti, veselības psihologi, veselības sporta un sociālā darba speciālisti, uztura speciālisti, fizioterapeiti un mākslas terapeiti, sociālie antropologi, juristi, kā arī veselības vadības, uzņēmējdarbības un eksperti. Šīgada ziemas izlaidumi notiks attālināti.

Diplomus saņems 14 RSU Liepājas filiāles studenti, kuri iegūst fitnesa trenera profesionālo kvalifikāciju. To Liepājā var apgūt jau kopš 2011.gada.

Rīgas Stradiņa universitāte ir Latvijas augstskolu reputācijas topa līdere un viena no modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. RSU deviņās fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. Papildu informācija par RSU ir pieejama interneta mājaslapā www.rsu.lv. Sekot līdzi RSU jaunumiem var arī sociālajos tīklos Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter un YouTube. Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu medijā Skaļāk - http://skalak.rsu.lv.