Otrdien, 15.septembrī, Liepājas Reģionālās slimnīcas Aprūpes nodaļas pacienti (hroniskās aprūpes pacienti, sociālās aprūpes pacienti, aprūpes pacienti) tika pārvesti uz Piejūras slimnīcas bijušās Onkoloģijas klīnikas telpām Jūrmalas ielā, informē SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Aprūpes nodaļa šajās telpās atradīsies līdz 2022.gada beigām, kad noslēgsies slimnīcas rekonstrukcija.

Aprūpes nodaļa joprojām ir slimnīcas struktūrvienība. Līdz ar to visi noteikumi, kas ir jāievēro gan pacientiem, gan to tuviniekiem un apmeklētājiem, ir tādi paši kā jebkurai citai slimnīcas stacionāra nodaļai. Aprūpes nodaļā kopumā ir 60 gultas, kurās tiek ievietoti dažādu profilu pacienti (ķirurģijas, traumatoloģijas, terapijas pēc insulta, pēc smagām saslimšanām, galvas traumām u.c.).

Liepājas Reģionālajā slimnīcā turpinās 2019. gada jūnijā uzsāktie slimnīcas telpu pārbūves un atjaunošanas darbi. Gatavojoties otrajam pārbūves etapam, patlaban tiek atbrīvotas pārbūvei paredzētās telpas.

Slimnīcas rekonstrukcijas nākošais etaps ietver galvenā, A korpusa, austrumu spārna pārbūvi no 3. līdz 12.stāvam. Desmit stacionāra nodaļas tiks pārveidotas līdzīgi kā viena puse šajā korpusā jau ir sakārtota iepriekšējās rekonstrukcijas laikā. Nākamajā gadā paredzēts uzsākt arī Neatliekamās medicīnas palīdzības nodaļas paplašināšanu un telpu atjaunošanu. Būvniecības darbu uzsākšanas termiņi un darba organizācija lielā mērā būs atkarīga no "Covid-19" pandēmijas apkarošanas gaitas un epidemioloģiskās situācijas, kas lielā ietekmē pacientu plūsmu slimnīcā.