Ceturtdien, 3. novembrī 20.00 Latvijas 1. rokkafejnīcas 2. stāvā notiks saruna, tikšanās un raidījums "Dzīve kā rokenrols". Pasākumu vadīs Maija Kalniņa.

Šīs ceturtdienas viesis būs Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers. Viktors ir viens no Liepājas teātra Klaipēdas Universitātes aktieru kursa audzēkņiem, kuri pavisam nesen, tomēr pārliecinoši, ir papildinājuši Liepājas teātra aktieru rindas.  

Tā kā šis koncerts un saruna tiek translēta "Rietumu Radio" tiešraidē, tas sāksies tieši 20.00. Ieeja pasākumā brīva un atvērta.

Nupat ir pabeigts filmēšanās process pie pašmāju spēlfilmas "Sapņu komanda 1935", kurā Viktoram ir Latvijas izlases basketbolista loma.

Viktors ne tikai spēlē teātri, bet arī muzicē un vakars rokkafejnīcā nebūs izņēmums. Koncertā un raidījumā "Dzīve kā rokenrols" muzikālos stāstus Viktoram palīdzēs stāstīt pianists Normunds Kalniņš.

Mārtiņdienas, 10. novembra raidījums "Dzīve kā rokenrols" skanēs tikai "Rietumu Radio" ēterā un tas būs veltīts mūziķa Mārtiņa Freimaņa piemiņai. Nākamais koncerts, saruna un tikšanās rokkafejnīcā un raidījums "Rietumu Radio" notiks 24. novembrī, kad tajā viesosies dziesminieks Imants Daksis.

Maija Kalniņa, Latvijas 1.rokkafejnīcas mūzikas pasākumu rīkotāja