Trešdien, 11.janvārī, pulksten 16 biedrība "Radi Vidi Pats" projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros rīko diskusiju "Liepāja uz delnas", kuras laikā kopā ar organizāciju – "Sabiedrību par atklātību – Delna" un liepājniekiem tiks pārrunāti atklātības un caurspīdīgas pārvaldības principi Liepājā, kā arī analizēti pašvaldību atklātības indeksa rezultāti Liepājas kontekstā.

Diskusijā kā dalībnieki piedalīsies "Sabiedrība par atklātību – Delna" direktore Inese Tauriņa, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga, aktīva liepājniece Kristīne Dzelme, arhitekte un publiciste Indra Ķempe.

Pasākums norisināsies klātienē koncertzāles "Lielais dzintars" Ziemeļu atpūtas telpā, kur to aicināts klausīties un savus jautājumus uzdot ikviens interesents, kā arī facebook tiešraidē biedrības "Radi Vidi Pats" facebook lapā.

"Sabiedrība par atklātību – Delna" ir starptautiskās pretkorupcijas organizācijas "Transparency International" Latvijas nodaļa. "Delna" ir Latvijas vadošā nevalstiskā organizācija pretkorupcijas jomā. "Delnas" mērķis ir veidot atklātu, taisnīgu un demokrātisku sabiedrību, kas ir brīva no korupcijas politikā, valsts un privātajā sektorā, kā arī personu savstarpējās attiecībās.

2022. gadā tapa publikācija "Pašvaldību atklātības indekss 2022", kurā pašvaldību caurskatāmība un atklātība tika pētīta, balsoties vairākos kritērijos.

Jaunumiem par pasākumu sekot līdzi var facebook vai biedrības "Radi Vidi Pats" mājaslapā www.radividipats.lv.

Pasākums notiks projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros. Projektu "Radi Liepāju Pats" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".
Pasākums var tikt fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti "Radi Vidi Pats" un Aktīvo iedzīvotāju fonda komunikācijā.