Atgriežoties pavasarim, jau šajā nedēļas nogalē, 29.martā, pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet" vērs durvis apmeklētājiem, lai arī šogad piedzīvotu skaistus mūzikas vakarus, diskotēkas, saulrietus un saullēktus, bērnu rītus un gardākās brokastis, kā arī būšanu kopā vienā no skaistākajām Latvijas pludmalēm!


Kā portālu informēja "Red Sun Buffet" īpašnieki, 15.sezonu piektdien ar dzīvās mūzikas vakaru pulksten 19 atklās pludmales apmeklētāju iecienīts mākslinieks Šota Adamašvili. Šota Adamašvili ir dzimis un audzis mazā Gruzijas pilsētiņā Bolnisi, piedalījies vairākos Gruzijas TV šovos, kā arī vietējos un starptautiska mēroga festivālos. 2021.gadā mūziķis ieguvis Starptautisko kantri mūzikas balvu "Texas Sounds" divās kategorijās – "Virtual Rising Star Of The Year" un "Producer’s Choice". Mūziķa repertuārā ir arī vairākas dziesmas latviešu valodā, ar kurām viņš iepriecinās koncerta klausītājus.

Sestdien, 30.martā par muzikālo pavadījumu un apmeklētāju noskaņu rūpēsies DJ Kuchieris. Kafejnīcā darbosies arī bufete, pieejams bērnu stūrītis.


Ieeja pasākumos bezmaksas. Kafejnīca atvērta no pulksten 10.


Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos Facebook un Instagram.


Uz tikšanos Liepājas "bufetes" 15.sezonā!