Pirmdienas, 31.jūlija, vakarā Liepājā ieradās pirmais vilciens no Rīgas, kurš starp Rīgu un Liepāju nu jau kursēs katru dienu. Tas bija jaunais sarkanpelēkais vilciens ar trim vagoniem. Ar pirmo atjaunoto ikdienas reisu Liepājā ieradās ļoti daudz pasažieru, viņu vidū bija arī satiksmes ministrs Jānis Vitenbergs ar svītu. Stacijā viesus sagaidīja Liepājas domes deputāts, ministra partijas biedrs Uldis Lipskis.

Šorīt pulksten 5 vilciens jau atkal devās uz Rīgu. "Pasažieru vilciens" saskaitījis, ka pirmajos reisos braucēju bijis ap 200.

Turpmā ik rītu pulksten  5 no Liepājas varēs doties uz Rīgu. No galvaspilsētas vilciens izbrauks pulksten 18.25, Liepājā ierodoties pulksten 21.32. Svētdienās vilciens no Liepājas izbrauks arī pulksten 18.26 un Rīgā būs pulksten 21.43. Svētdienās papildu būs arī pēcpusdienas reiss, pulksten 13.49 izbraucot no Rīgas un Liepājā esot pulksten 17.

Reisus maršrutā Rīga-Liepāja "Pasažieru vilciens" izpildīs ar 210 sēdvietu trīs vagonu dīzeļvilcieniem.

Rīgas vilciena kursēšanas laikam no 1. augusta pieskaņoti arī Liepājas sabiedriskā transporta reisi:


3. autobusa maršrutā "Pulkveža Brieža iela – Mirdzas Ķempes iela" reiss būs pulksten 4.24, pasažieriem jāizkāpj pieturvietā "Flotes iela", 6. autobusa maršrutā "Slimnīca – Mirdzas Ķempes iela" reiss tiks uzsākts pulksten 4.25, pasažieriem jāizkāpj pieturvietā "Flotes iela".

Tramvaja reiss maršrutā "Mirdzas Ķempes iela – Brīvības iela" aties pulksten 4.27.


Šajos reisos būs derīgas visas tās pašas braukšanas biļetes, kas ikdienā, izmantojot Liepājas sabiedrisko transportu.