Ir noslēgusies pirmā nometne "Jauno Lēdiju akadēmija", kas tika izveidota, apvienojoties divām kreatīvām studijām "Mākslas Pasāža RADI" un "GA studija".

Ar skanīgu Pēters Pika koncertu, košu izstādi, skaistām rotām un pašu rociņām šūtos svārciņos, sapucētas, jaunās lēdijas sagaidīja savus vecākus, lai kopā nosvinētu pirmo nometnes izlaidumu gaišā un sirsnīgā atmosfērā.

Pirmā nometne norisinājās no 13. jūnija līdz 22. jūnijam. Nometnes laikā meitenes iepazinās gan ar vizuālās mākslas pamatiem, gan mācījās pašas izgatavot dažādas rotas, gan šūt svārkus, somiņas, kā arī apguva pirmās iemaņas sejas kopšanā, individuālā stila veidošanā.

Radošās pilnveides studija "Mākslas Pasāža RADI" un "GA  studio" arī jūlijā un augustā organizēs neparasto nodarbību ciklu "Jauno Lēdiju akadēmija". Vecākiem vēl ir iespēja pieteikt savus bērnus uz jūlija un augusta nometnēm, kas norisināsies no 11.07. līdz  22.07. un 1.08. – 12.08. laikā no pulksten 10 līdz 17 katru darba dienu, divu nedēļu garumā.

Nodarbības tiek organizētas kā atvērta tipa dienas nometne  divām vecuma grupām: bērniem vecumā no 7 līdz 10 gadiem un 11 – 16 gadiem.

Nometnes programmas uzsvars tiek likts uz vispusīgi attīstītas, kreatīvas un veselīgi pašapzinīgas personības veidošanos. Nometnes saturs vērsts uz kvalitatīvu, izglītojošu un saturīgi pavadītu brīvo laiku, kas nodrošinās bērnos mākslas uztveres, kreatīvu domāšanas, radošuma, komunikācijas pieredzes veidošanu, nepazaudējot pārsteiguma momentu.

Bērni apgūs dažādas mākslas tehnikas, izmēģinās dažādas šūšanas, grima, zīmēšanas, matu veidošanas tehnikas, tā būs iespēja apjaust pašu varēšanu, pacietību un veidot pašapziņu. Nometnes noslēgumā paredzēta izstādes atklāšana un pārsteiguma pasākums kopā ar vecākiem. Sīkāka informācija pieejama sociālajos tīklos un Liepājas Izglītības pārvaldes mājas lapā.

Vietu skaits nometnē ir ierobežots. Lai pieteiktos nometnē, lūgums zvanīt IK "GA  studio" direktorei  Gitai Abramčikai, 26329363, e-pasts: gastudio.gita@gmail.com vai nometnes vadītājai Ilzei Elizabetei Rasai pa tālruni 26379177 vai rakstīt uz e-pastu mp.radi@inbox.lv.