Publicitātes attēls


Piejūras pilsētu literārā akadēmija aicina uz tiešsaistes nodarbību – lekciju "Kompozīcija un sižets", kurā Linda Zulmane atklās, kā veidot daiļdarba skeletu jeb mugurkaulu. Tikšanās trešdien, 1. novembrī, pulksten 18, portālu informēja PPLA pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna,

Laipni gaidīti visi interesenti!

Kompozīcijas sastāvdaļas un sižeta veidošanas paņēmieni – par to, no kā sastāv daiļdarba mugurkauls jeb skelets, Piejūras pilsētu literārās akadēmijas (PPLA) dalībniekiem 1. novembrī pulksten 18 teorētiskajā nodarbībā stāstīs Linda Zulmane.

Linda Zulmane ir Liepājas Universitātes docente, PPLA vadītāja un Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītāja. Šogad februārī Lindas Zulmanes entuziasms un profesionalitāte, vadot PPLA, tika novērtēti ar Liepājas kultūras balvu 2022.

Pasākumam tiešsaistē var pieslēgties ŠEIT (ID: 616 213 5238, parole: Gd4Gkp).

Par organizatoriskiem jautājumiem un pieteikties dalībai PPLA var, rakstot: gunita.skroderena@gmail.com. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs un bez maksas. Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" portālā "Facebook", "Draugiem.lv", "Twitter" un nu arī "Instagram".