Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskā bibliotēka sadarbībā ar Lietuvas uzņēmumu UAB "ATEA" pie bibliotēkas (Zivju iela 7) uzstādījusi grāmatu nodošanas iekārtu.

Grāmatu nodošana ārpus bibliotēkas darba laika Liepājas publisko bibliotēku tīklā ir jauns pakalpojums. Pakalpojuma darbības princips – 24/7! Grāmatu nodošanas iekārta lasītājiem varētu būt laba alternatīva nodot iespieddarbus arī dzīves situācijās, kas ir rodas pēkšņi un negaidīti, piemēram, neparedzēts notikums vai ceļojums, bet bibliotēka jau ir slēgta.

Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce: "Vēlamies informēt, ka lasītājam nav jāuztraucas par to, vai darbinieki varēs saprast, kurš lasītājs nodošanas iekārtā ievietojis grāmatu - katru iespieddarbu, pateicoties īpašajai svītrkodu sistēmai, atpazīs bibliotēku informācijas sistēma. Grāmatu nodošanas iekārtu var izmantot visu Liepājas publisko bibliotēku lasītāji.

Aicinām izmantot jauno pakalpojumu!

Un tomēr! Visas Liepājas publiskās bibliotēkas – Liepājas pilsētas Centrālā zinātniskā bibliotēka, bērnu bibliotēka "Vecliepājas rūķis", bibliotēkas "Libris" un "Varavīksne", Valtera bibliotēka un Zaļās Birzs bibliotēka gaida lasītājus ierodoties bibliotēkā, lai satiktos klātienē un personīgi atdotu izlasīto un izvēlētos jauno lasāmvielu."