Jau piekto gadu pašvaldība Starptautiskajā Brīvprātīgo dienā, 2. decembrī, apbalvo veiksmīgākās nevalstiskās organizācijas un brīvprātīgos.   

Par veiksmīgu darbību šogad apbalvotas piecas organizācijas un 20 brīvprātīgie: veselības veicināšanas biedrība ,,Ābolīts”, bērnu un jauniešu biedrība „Liepājas Jaunie vanagi”, biedrība ”Tējas istaba”, Liepājas Neredzīgo biedrība, fonds „Izglītība”.

„Pateicības izteikšana Liepājas nevalstiskajām organizācijām ir būtisks pašvaldības novērtējums. Tas nav tikai „paldies”. Tā ir atzinība par organizāciju pienesumu pilsētas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanā un par brīvprātīgo nesavtīgo kalpošanu cilvēkiem,” uzsver pašvaldības eksperte NVO un sabiedrības integrācijas lietās Brigita Dreiže.

Nevalstisko organizāciju godināšana notiek jau piekto gadu. Šogad no iedzīvotājiem saņemtas 263 anketas, iesniegumi un zvani, ieteiktas 17 organizācijas un 42 brīvprātīgie. Pagājušajā gadā tika saņemta 171 anketa, iesniegums un zvans, pieteiktas 14 biedrības un 65 brīvprātīgie.