Akcijas "Adījumi" iniciatori aicina Latvijas rokdarbnieces ziedot savus adījumus Ukrainas karavīriem! No 2022.gada 20.septembra līdz 23.oktobrim visās "Latvijas pasta" nodaļās bez maksas var nodot adījumus Ukrainas aizstāvjiem, kas tālāk sadarbībā ar biedrību "Tavi draugi" tiks nogādāti Ukrainā.

Ticot, ka Ukrainas uzvara pār iebrucējiem vairs nav tālu, tomēr paturēsim prātā, ka ukraiņu karavīriem joprojām nepieciešams atbalsts, kuru mēs varam sniegt. Kļūst auksti, tāpēc vīriem un sievietēm, kuras dien vai strādā par paramediķēm, ir vajadzīgas 37.–45. izmēra vilnas zeķes. Cita veida adījumi pašlaik nav nepieciešami, jo militārais apģērbs ir specifisks.

Aicināta iesaistīties akcijā ir ikviena Latvijas rokdarbniece, kam ir laiks, materiāli un prasmes, – seniores, jaunās māmiņas, mājražotājas, daiļamatnieces. Visas, kuras prot adīt un vēlas palīdzēt, taču ir sarežģīti nokļūt līdz ziedojumu punktiem. Tāpēc, tāpat kā pavasarī, arī šajā rudenī adījumus pieņems visās "Latvijas pasta" nodaļās. "Latvijas pasts" akcijā "Adījumi" savākto nogādās biedrībai Tavi draugi Rīgā, Ventspils ielā 50, no kurienes tos nosūtīs uz Ukrainu. Uz paciņas ar nododamo adījumu jānorāda: Akcija Adījumi, EKSPRESPASTS, Ziemeļu iela 10, Mārupes novads. Tie būs bezmaksas sūtījumi, kuru piegādi centralizēti koordinēs Latvijas Pasts.

Akciju Adījumi iniciē, koordinē un par tās norisi izplata informāciju sabiedriskā organizācija "Mēs Iecavai", informē "Latvijas Pasta" ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.