No 18. maija līdz ārkārtējas situācijas atcelšanai Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk – Pārvalde) personu apliecinošus dokumentus noformēs un izsniegs tikai pēc iepriekšēja pieraksta, atceļot pakalpojuma saņemšanas iespēju rindas kārtībā, informē PMLP Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments.

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju "Covid-19" dēļ, Pārvaldes galvenā prioritāte ir klientu un darbinieku drošība un veselība. Jaunā klientu apkalpošanas kārtība ļaus kontrolēt un  ierobežot pulcēšanās radītos riskus un pasargāt gan klientus, gan darbiniekus no draudiem veselībai.

Tāpat, lai samazinātu uzturēšanās laiku klientu apkalpošanas zālē, ir iespējams ātri un ērti izmantot arī elektronisko pakalpojumu “Pieteikšanās personu apliecinoša dokumenta izsniegšanai” portālā Latvija.lv. Šis pakalpojums ļauj pieteikties dokumentu iesniegšanai pases vai eID noformēšanai un veikt valsts nodevas maksājumu par dokumenta izsniegšanu jau iepriekš. Minētajā e-pakalpojumā ir iespēja izvēlēties gan pakalpojuma saņemšanas vietu, gan datumu un laiku.

Informācija par kontaktiem iepriekšējā pieraksta veikšanai ir pieejama Pārvaldes mājaslapā www.pmlp.gov.lv sadaļā “Iepriekšējais pieraksts”, https://bit.ly/2T7Gzrj