Lai palielinātu pakalpojumu pieejamību, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk Pārvalde) Rīgas 1. nodaļā un Liepājas nodaļā divās sestdienās, 11.martā un 25. martā,  nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanu un izsniegšanu, informē Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments.

Rīgas 1. nodaļā pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes rindas kārtībā būs iespējams noformēt un saņemt jau iepriekš noformētos personu apliecinošos dokumentus 11.marta un 25.marta sestdienās no pulksten 8 līdz 15.

Pakalpojumu saņemšana notiks gan “dzīvās” rindas kārtībā – tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā –, gan pēc iepriekš veikta pieraksta, kas primāri paredzēts vecākiem ar bērniem, senioriem un cilvēkiem ar smagām veselības problēmām.

Iepriekšēju pierakstu šīs iedzīvotāju grupas aicinātas veikt, zvanot uz tālruņiem 67829715 un 67829750.

Liepājas nodaļā noformēt un saņemt pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes "dzīvās" rindas kārtībā varēs, sestdien, 11.martā un 25.martā,  no pulksten 8 līdz 15.

Visās sestdienās būs iespējams iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu arī attālināti, izmantojot "Qticket" mobilo lietotni. Tādējādi klienti var taupīt laiku un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Lai pakalpojumu saņemšana noritētu veiksmīgi, uz jaunās pases un/vai eID kartes nomaiņu obligāti jāņem līdzi vecais personu apliecinošais dokuments, kas būs jānodod nodaļā.