Liepājnieku, sevišķi Ezerkrasta iedzīvotāju iecienītais peldbaseins Dunikas ielā 9/11 pēc plašiem remontdarbiem kopā ar citām telpām atvērts apmeklētājiem.

Kā portālu informēja Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde, noslēdzoties plašajiem Kompleksās sporta skolas telpu renovācijas darbiem, jaunas un mūsdienīgas telpas, kas turpmāk būs pazīstamas kā Liepājas sporta centrs „Ezerkrasts”, gaida apmeklētājus.

Tāpat kā pirms renovācijas darbu uzsākšanas, arī turpmāk peldbaseins būs atvērts iedzīvotājiem, piedāvājot apmeklēt ūdens aerobikas nodarbības, peldēšanas apmācības bērniem vai vienkārši patīkami atpūsties un peldēt atjaunotajā.

„Sporta centrs „Ezerkrasts” ir kļuvis par modernu, pievilcīgu un konkurētspējīgu liepājnieku atpūtas, relaksācijas un fizisko aktivitāšu vietu. Tas piedāvā plašas iespējas Ezerkrasta mikrorajona iedzīvotājiem, ģimenēm ar bērniem nostiprināt savu veselību un lietderīgi pavadīt brīvo laiku,” par veiktajiem renovācijas darbiem gandarīta Liepājas domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde.

Papildus iespējai peldēt baseinā, sievietes darba dienu vakaros no pulksten  18 var apmeklēt arī saunu.

Ūdens aerobikas nodarbības notiek pirmdienās, trešdienās un piektdienās pulksten 19.30. Uz nodarbībām pirmdienās un piektdienās var pieteikties pie treneres Svetlanas Putilovas, zvanot uz tālruni 29439923. Savukārt uz nodarbībām trešdienās var pieteikties pie treneres Ināras Putikas, zvanot pa tālruni 25953326.

„Sporta kompleksā remonta darbi nebija veikti kopš telpu atklāšanas 1986. gadā. Divu gadu laikā esam realizējuši būtiskus renovācijas darbus, lai apkārtējo dzīvojamo mikrorajonu iedzīvotāji varētu sportot un atpūsties modernā kompleksā. Bet ar to renovācijas darbi nebeidzas – 2014. gadā esam plānojuši veikt lielā un mazā baseina sienu kosmētisko remontu, pārbūvēt mazās zāles telpas, izveidojot pilnībā aprīkotu mīkstā segumu zāli.

Nepieciešams veikt 3.stāva dienesta viesnīcas telpu un 1.stāva ģērbtuvju zonas remontu, kā arī izveidot jaunu lietusūdens novadīšanas sistēmu,” nākotnes plānus ieskicē sporta centra „Ezerkrasts” projekta vadītājs Romāns Miloslavskis.

Sporta kompleksa „Ezerkrasts” renovācijas darbi uzsākti 2012. gadā un veikti vairākās kārtās.

2012. gadā tika rekonstruēta kompleksa ventilācijas un siltumapgādes sistēma, uzstādīta jauna ugunsdrošības sistēma, sākti iekšējo telpu remontdarbi un tehnisko iekārtu uzstādīšana.

2013. gadā turpinājās iekšējo telpu remontdarbi, veikta ģērbtuvju, tualešu, dušas telpu un balkona renovācija, komunikāciju izbūve un telpu aprīkošana ar nepieciešamajām konstrukcijām un skapju blokiem. Izremontētas arī treneru istabas. Baseina vannai pārbūvēta malu ģeometrija, lai atbilstu peldbaseina standartam, izveidota hidroizolācija, ieklātas jaunas flīzes un veikti vēl citi vannas daļas remontdarbi. Oktobrī pabeigta apkures sistēmas nomaiņa, elektroapgādes izbūve un vispārīgi būvdarbi.

2012. gadā veikto renovācijas darbu izmaksas – Ls 246 051,24 (ar PVN).

2013. gadā – Ls 151 903,83 (ar PVN).

Uzziņa
Lielā un mazā peldbaseina darba laiks: darba dienās no 7.30 līdz 14.15 un no 18.00 līdz 22.00.

Brīvdienās un svētku dienās baseinu darba laiks ir no 8.00 līdz 20.00.

Maksa par apmeklējumu (45 min. ūdenī)

Līdz 16.00 Ls 2,30, abonementa (10 apmeklējumi) cena – Ls 20;

No 18.45 Ls 2,80, abonements – Ls 23;

Bērniem līdz 18 gadu vecumam – Ls 1, 80, abonements – Ls 15

Studentiem – Ls 2, abonements – Ls 17

(Vairāk informācijas, zvanot 22000660)