Sestdien, 14.jūlijā, no pulksten 16 līdz 18 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24 (ieeja no Bāriņu ielas), interesenti varēs apgūt veģetāro burgeru pagatavošanas noslēpumus.

Meistarklasi vadīs liels Ajurvēdas fans un pavārs Alvis Zeļģis. Viņš piedāvās izbaudīt sātīgus veģetāros burgerus un pašiem pagatavot savu burgeri, informē Jauniešu mājas projektu vadītāja Daira Knipše.

Ajurvēdas pavārs Alvis Zeļģis ir izbijis lodes grūdējs, kuram patīk paēst sātīgi un veselīgi, tāpēc interesentiem nav jābaidās, ka pēc veģetārā burgera pagatavošanas un baudīšanas vēl varētu būt izsalkums. Šobrīd Alvis strādā par Ajurvēdas pavāru Vācijā un viņa personība tā iedvesmo, ka ne viens vien viņa meistarklases apmeklētājs pēc tam ir uzsācis jaunus ekspermentus savā mājas virtuvē.

Tā kā burgeru skaits ir ierobežots, tad lūdzam savu dalību pasākumā pieteikt līdz 13.jūlijam pulksten 12, zvanot 26133702 (Kristaps) vai arī apciemojot Liepājas Jauniešu māju klātienē un pierakstoties dalībnieku sarakstā. Visas burgeru izejvielas iepriekš tiks sagādātas, tāpēc dalības maksa no cilvēka ir 3 eiro.

Burgeru ēšana tiks apvienota ar galda spēļu vakaru, tāpēc pasākuma organizatori aicina līdzi ņemt labu garastāvokli un kādu īpašu spēli, vai atnākt un atklāt, kādas spēles slēpjas Jauniešu mājas spēļu plauktos.