Policija informē, ka aizvadītās nedēļas nogalē Liepājā notikušas samērā daudz zādzības. Arī logu sišanas un durvju dedzināšanas gadījumi.

2. martā no rīta Mirdzas Ķempes ielā konstatēts, ka automašīnu "BMW 116" ir nozagtas abas numura zīmes GR 8316.

Pa dienu Bāriņu ielā 1958.gadā dzimis vīrietis centās nozagt metāla režģi. Bet 4. marta vēlā vakarā, Mālu ielā, vīrietis tika pieķerts atkārtoti – šoreiz zogot notekūdeņu akas metāla režģi. Tiek lemts par kriminālprocesa ierosināšanu.

Savukārt 3.martā no rīta Lāčplēša ielā garāžu kooperatīvā konstatēts, ka nozagta metāla vārtu vērtne. Vārtu vērtne atrasta, bet saistībā ar notikušo tiek noskaidrota divu 1972. un 1979. gadā dzimušu vīriešu loma.

3. martā ap pulksten četriem naktī Rīgas ielā konflikta laikā starp jauniešiem izsists veikala loga stikls.

Pulksten 7.45 Spīdolas ielā iesniedzējs konstatēja, ka automašīnai "Scania" ir izsists durvju stikls un nozagta rācija un CD magnetola. Par zādzību sākts kriminālprocess.

Pulksten 17 Ganību ielā iesniedzējs konstatēja, ka no kāpņutelpas pazudis velosipēds "TWJD" sudraba krāsā.
 
Pulksten 18 Baložu ielā, četri vīrieši (dzimuši 1991., 1990., 1988. un 1984. gadā) iespējams lietoja narkotiskās vielas. Policija noskaidro faktus.

Pulksten 20.45 1983. gadā dzimis šoferis vadīja automašīnu "Mitsubishi Galant" pa Raiņa ielu un pirms krustojuma ar Rīgas ielu iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar "Toyota". Cietušo nav, bet "Mitsubishi" vadītājs nogādāts slimnīcā pārbaudes veikšanai uz alkohola klātbūtni organismā.

Savukārt jau 4.martā pulksten 23.25 1985. gadā dzimis šoferis vadīja automašīnu "Mazda 323F" Liepājā pa Svētes ielu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē. Alkohola koncentrācija izelpas gaisā 1,83 promiles, pie tam automašīna vadīta bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām.

Pulksten 8.30 Tirgoņu ielā iesniedzēja konstatēja, ka aizdedzinātas kāpņu telpas durvis. Ir pārbaudāmā persona – kāds vīrietis. Apstākļus noskaidro.