No 2. līdz 30.maijam Liepājas muzeja ekspozīcijas "Liepāja okupāciju režīmos" telpās, K.Ukstiņa ielā 7/9 apskatāma ikgadējā Liepājas skolu apvienotā skolēnu rokdarbu izstāde.

Izstādi "Mūsdienu sabiedrība un tradīcijas" rīko Izglītības pārvaldes mājturības un tehnoloģiju metodiskās apvienības pedagogi, informē Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Darbi radīti 2018./2019.mācību gada mājturības un tehnoloģiju stundās. Pilsētas iedzīvotāji, skolēnu ģimenes un Liepājas viesi ir laipni lūgti vērtēt, priecāties par košumu un radošumu – kaķiem, zaķiem, tabureti un koka maskām, zivīm, lādītēm, kā arī spilveniem, šallēm, apkaklēm un sapņu ķērājiem, kurus radījuši mūsu jaunā paaudze savu izcilo pedagogu vadībā.

Skolēnu radošo darbu izstāde kļuvusi par labu tradīciju, kurā katru gadu tiek izrādīti rokdarbi dažādu māksliniecisko pieeju izpildījumā – adījumi, tamborējumi, izšuvumi un pērļojumi, kā arī darbi, kas tapuši kokapstrādes tehnikā. “Ikkatrs pedagogs ar radošu atbildību strādā, lai mācību process noritētu drošā un mūsdienām atbilstošā vidē, palīdz un veicina, lai skolēnu radītie darbi balstītos ne tikai senajās tradīcijās, bet arī būtu inovatīvi, mūsdienīgi un praktiski", uzsver Mājturības un tehnoloģiju galvenais metodiķis Jānis Rudzītis. Tie arī veidoti, lai veicinātu zaļo domāšanu un aktualizētu lietu atkārtotu izmantošanu ikdienā.