Papildināts. Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību, meklējot bezvēsts pazudušu sievieti no Liepājas, kura pēdējo reizi manīta Rīgā un kurai var būt grūtības orientēties apkārtnē.

Par to aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Signe Šteinberga.

1964.gadā dzimusī Santa Dīķe 6.aprīlī plkst.6.58 izgājusi no savas dzīvesvietas Liepājā, Ģenerāļa Baloža ielā 1, un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta. Iespējams, sieviete varētu būt galvaspilsētā, jo noskaidrots, ka tajā pašā dienā viņa atradusies Mormoņu baznīcā Rīgā.

Sieviete ir trešās grupas invalīde, ar nepārliecinoši gaitu un noslēgta, var neorientēties apkārtnē. Viņas augums ir 164 centimetri. Izejot no mājām, sieviete bija ģērbusies gaiši brūnā jakā ar kapuci un tumšos svārkos, viņai kājās bija tumšas kurpes, bet pāri plecam - maza somiņa.

Iedzīvotāji, kuriem ir informācija par sievietes atrašanās vietu, aicināti nekavējoties par to informēt policiju, zvanot uz tālruņa numuru 63404606 vai 110.

Papildināts ar policijas sniegto informāciju. Sievietes atrašānās vieta ir noskaidrota. Paldies visiem par atsaucību un palīdzību meklēšanā!