Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā/konkursā "No baroka līdz rokam 2024" Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) kolektīvi "Young Lions Beat Band" un "Combo" vadītāja Andra Ločmeļa vadībā izcīnīja I pakāpes diplomus, informēja LMMDV.

"Young Lions Beat Band" ieguva 44,24 un "Combo" 44,62 punktus no 50 iespējamajiem punktiem.

"Paldies audzēkņiem par izturību un muzikālo sniegumu! Paldies pedagogiem par zināšanām un ieguldīto darbu, skolojot audzēkņus un paldies skolēnu vecākiem par atbalstu! Kopā esam paveikuši lielu darbu un sasniegtie rezultāti ir apliecinājums tam, ka audzēkņi ir motivēti piedalīties konkursos un sasniegt augstus rezultātus," uzsver LMMDV izglītības programmas Mūsdienu ritma mūzika vadītājs Andris Ločmelis.

Konkursa žūrijas komisijā darbojās Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas džeza nodaļas pasniedzējs Māris Vitkus, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas instrumentu spēles un kameransambļu klases pedagogs Dainis Tarasovs, dziedātāja, vokālā pedagoģe Linda Rušeniece, nemateriālā kultūras mantojuma un ilgtspējīgas attīstības projektu nodaļas vecākais eksperts Egils Šķetris un tehniskais sekretārs Valters Šķetris.

Konkurss tika organizēts, lai sekmētu bērnu un jauniešu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu radošo darbību Latvijā un popularizētu instrumentālās mūzikas žanru, kā arī, lai profesionāli novērtētu Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu sniegumu un sekmētu kolektīvu pedagogu pieredzes apmaiņu.