VAS "Latvijas pasts" organizētajā konkursā "Mans pastnieks" katrā Latvijas reģionā noskaidroti 2021.gada labākie pastnieki un pasta nodaļu operatori, aģentūru LETA informēja "Latvijas pasta" pārstāvji.

"Latvijas pasts" šogad 11.reizi aicināja klientus ar anketas starpniecību nobalsot par labāko pastnieku un pasta nodaļas operatoru katrā Latvijas reģionā. "Latvijas pastā" strādā aptuveni 2200 šo profesiju pārstāvju.

Vērtējot pasta darbiniekus, šogad klientu aktivitāte bija līdzīga kā iepriekšējā gadā – kopumā saņemtas 11 394 anketas, tostarp vairāk nekā puse jeb 7222 anketas aizpildītas tiešsaistē. Kopumā kādai no nominācijām izvirzīti 820 "Latvijas pasta" pastnieku un pasta operatoru.

Pastnieku konkurencē klienti par labāko Latgales reģionā atzinuši Mariju Ivanovu no Preiļu novada Galēnu pasta nodaļas, Kurzemes reģionā – Agniju Folkmani no Talsu novada Valdemārpils pasta nodaļas, Vidzemes reģionā – Mariju Broku no Varakļānu pasta nodaļas, Zemgales reģionā – Lieni Intleri no Dobeles 1.pasta nodaļas, bet Rīgas reģionā – Zandu Lāci no Siguldas pasta nodaļas.

Savukārt labākā pasta nodaļas operatore klientu vērtējumā Latgales reģionā ir Sarmīte Butlere no Ludzas novada Kārsavas pasta nodaļas, Kurzemes reģionā – Dace Seļivānova no Liepājas 16.pasta nodaļas, Vidzemes reģionā – Agita Buša no Madonas novada Cesvaines pasta nodaļas, Zemgales reģionā – Gunita Tomsone no Bauskas novada Vecumnieku pasta nodaļas, bet Rīgas reģionā – Marita Lulle no Rīgas 83.pasta nodaļas.

"Latvijas pasts" nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. "Latvijas pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3200 darbinieku.