Kurzemes slimnīcās pirmdien ārstējas 90 "Covid–19" pacienti, liecina slimnīcu sniegtā informācija, ziņo aģentūra LETA.

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase sacīja, ka pirmdien slimnīcā ārstējas 60 "Covid–19" slimnieki, no kuriem seši ievietoti Reanimācijas nodaļā.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī pirmdien ārstējas 30 "Covid–19" pacienti. Pēdējā diennaktī stacionēts viens "Covid–19" pacients, savukārt no slimnīcas izrakstīti divi.

Latvijā pagājušajā diennaktī stacionēti 68 "Covid–19" pacienti, tostarp viens pārvests, savukārt slimnīcās esošo kopskaits pieaudzis līdz 1153, kas ir par 44 vairāk nekā vakar, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

Pagājušajā diennaktī stacionēto skaits bijis zemākais kopš 13.decembra.

No visiem stacionētajiem 1052 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, kas ir par 45 pacientiem vairāk nekā svētdien. Tikmēr smagā stāvoklī esošo "Covid–19" pacientu skaits kopš svētdienas ir samazinājies par vienu sasirgušo un patlaban stacionāros aprūpi saņem 101 šāds pacients.

Pagājušajā diennaktī no slimnīcām izrakstīti 13 pacienti, savukārt Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ziņoja, ka vēl trīs "Covid–19" pacienti miruši.

Kopš "Covid–19" parādīšanās kopumā 5562 sasirgušie pametuši stacionārus.