Kurzemes slimnīcās palielinājies "Covid-19" pacientu skaits ar smagu saslimšanas gaitu, liecina slimnīcu sniegtā informācija, ziņo LETA.

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase sacīja, ka pirmdien slimnīcā ārstējas 19 "Covid-19" slimnieki, no tiem četri ievietoti Reanimācijas nodaļā.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī pirmdien ārstējas 37 "Covid-19" pacienti. Pēdējā diennaktī stacionēti četri "Covid-19" pacienti.

Latvijā slimnīcās ievietoto "Covid-19" pacientu skaits kopš sestdienas pieaudzis par 53 sasirgušajiem, kā rezultātā kopējais stacionēto pacientu skaits sasniedzis 1200, liecina Nacionālā veselības dienesta dati.

Pagājušajā diennaktī slimnīcās ievietoti 109 sasirgušie, tostarp divi pārvesti uz citu stacionāru, savukārt no stacionāra izrakstīti 29 pacienti, kuru vidū ir arī divi iepriekš minētie pārvestie pacienti.

No visiem stacionētajiem 1127 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 73 - ar smagu slimības gaitu, kas ir par pieciem pacientiem vairāk nekā ziņots sestdien.

Līdz šim stacionārus pametuši kopumā 4294 "Covid-19" pacienti.