Liepājas reģionālajā slimnīcā palielinājies ar "Covid–19" saslimušo darbinieku skaits, un pirmdien tas sasniedz jau 55 cilvēkus, aģentūru LETA informēja SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Grase pastāstīja, ka vēl septiņi darbinieki atrodas karantīnā, tādējādi patlaban savus pienākumus nevar pildīt 62 no 900 Liepājas reģionālajā slimnīcas darbiniekiem. Kopš pagājušās ceturtdienas ar "Covid–19" saslimušo darbinieku skaits palielinājies par 14.

Pirmdien Liepājas Reģionālajā slimnīcā ārstējās 33 "Covid–19" pacienti, diviem no viņiem ir smaga slimības gaita.

Savukārt Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī pirmdien ārstējas 31 "Covid–19" pacients. Pēdējā diennaktī stacionēti divi "Covid–19" pacients, bet divi no slimnīcas arī izrakstīti.

Latvijā smagā stāvoklī esošo "Covid–19" pacientu skaits slimnīcās ir sasniedzis 99 personas, kas ir augstākais šādu pacientu skaits līdz šim, liecina Nacionālā veselības dienesta dati.

Svētdien par 36 pacientiem pieaudzis kopējais stacionēto "Covid–19" pacientu skaits, tādējādi patlaban slimnīcās ievietoti 1172 ar koronavīrusu sasirgušie. No slimnīcās ievietotajiem 1073 pacientiem slimības gaita ir vidēji smaga.

Pagājušajā diennaktī stacionēts 71 "Covid–19" pacients, tostarp viens pārvests uz citu stacionāru. Savukārt no slimnīcām izrakstīti 22 pacienti, tostarp viens pacients ticis pārvests.

Kopš "Covid–19" parādīšanās stacionārus pametuši 4943 "Covid–19" pacienti.