Kurzemes slimnīcās piektdien ārstējas 87 "Covid–19" pacienti, liecina slimnīcu sniegtā informācija, ziņo LETA.

SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase sacīja, ka piektdien slimnīcā ārstējas 59 "Covid–19" slimnieki, no kuriem seši ievietoti Reanimācijas nodaļā.

Ar "Covid–19" saslimuši arī 70 Liepājas slimnīcas darbinieki, bet vēl desmit atrodas karantīnā, sacīja Grase.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī piektdien ārstējas 28 "Covid–19" pacienti. Pēdējā diennaktī stacionēti četri "Covid–19" pacienti, savukārt no slimnīcas izrakstīts viens.

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij") piektdien preses konferencē informēja, ka Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ar "Covid–19" saslimuši 14 darbinieki.

Latvijā pagājušajā diennaktī stacionēti 125 "Covid–19" pacienti, tostarp pieci tikuši pārvesti uz citu stacionāru, savukārt slimnīcās ievietoto ar "Covid–19" sasirgušo skaits patlaban ir 1115 jeb par desmit pacientiem vairāk nekā vakar, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotie dati.

No visiem stacionētajiem 1015 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, kas ir par pieciem pacientiem vairāk nekā vakar. Tāpat arī smagā stāvoklī esošo "Covid–19" pacientu skaits kopš vakardienas ir pieaudzis par pieciem sasirgušajiem, un patlaban stacionāros aprūpi saņem 100 šādi pacienti.