Liepājas reģionālajā slimnīcā vakar miruši divi "Covid–19" pacienti, aģentūru LETA informēja SIA "Liepājas reģionālā slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Vakar miris vīrietis vecuma grupā no 60 līdz 70 gadiem un sieviete vecuma grupā no 80 līdz 90 gadiem. Līdz ar to kopā Liepājas reģionālajā slimnīcā līdz šim miruši pieci "Covid–19" pacienti, sacīja Grase.

Viņa stāstīja, ka otrdien slimnīcā ārstējas 19 "Covid–19" slimnieki, no tiem četri ievietoti Reanimācijas nodaļā.

Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī otrdien ārstējas 32 "Covid–19" pacienti. Pēdējā diennaktī no slimnīcas izrakstīti pieci cilvēki, kas izveseļojušies no "Covid–19". Vakar slimnīcā jauni "Covid–19" pacienti nav stacionēti.

Latvijā agājušajā diennaktī stacionēto "Covid–19" pacientu kopskaits sarucis līdz 1187 pacientiem, kas ir par 13 sasirgušajiem mazāk nekā ziņots pirmdien, liecina Nacionālā veselības dienesta dati.

Pagājušajā diennaktī slimnīcās ievietoti 133 "Covid–19" pacienti, tostarp arī astoņi pārvesti uz citu stacionāru.

No visiem stacionētajiem 1115 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, savukārt 72 – ar smagu, kas ir par vienu pacientu mazāk nekā vakar. Tikmēr pacientu ar vidēji smagu slimības gaitu skaits sarucis par 12 sasirgušajiem.

Aizvadītās diennakts laikā no stacionāriem izrakstīti kopumā 126 pacienti, starp kuriem arī ir astoņi sasirgušie, kas tikuši pārvesti.

Kopš "Covid–19" parādīšanās stacionārus pametuši kopskaitā 4420 "Covid–19" pacienti.

Pagājušajā diennaktī Latvijā atklāti 878 saslimšanas ar "Covid–19" gadījumi un saņemta informācija par 18 ar koronavīrusu sasirgušu cilvēku nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.