Ceturtdien, 28.septembrī, Oskara Kalpaka Liepājas 15. vidusskolā norisinājās dzeju rakstošo Liepājas vidusskolēnu "Dzejas slams" jeb jauno dzejnieku konkurss.

Konkursā ar pašu rakstītajiem dzejoļiem uzstājās vienpadsmit skolēni no dažādām Liepājas skolām: Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, tehnikuma, Liepājas vakara (maiņu) vidusskolas; J. Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskolas un O.Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas.

Viņu dzeju un uzstāšanos vērtēja dzejnieces Jana Egle un Linda Skranda, kā arī Liepājas Universitātes pasniedzēja Linda Zulmane. Jaunieši uzklausīja gan uzslavas un iedrošinājumu, gan konstruktīvu kritiku un ieteikumus dzejas prasmju pilnveidošanai. Vērtēšanā, kā jau tas "Dzejas slamā" ierasts, tika iesaistīti arī skatītāji.

Konkurss norisinājās trīs kārtās un sīvā konkurencē par labāko "slamistu" tika atzīta Jāņa Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas skolniece Izabella Džeriņa, trešajā vietā atstājot savu skolas biedru Raimondu Žipri. Otro vietu ieguva O.Kalpaka Liepājas 15. vidusskolas skolniece Katrīna Kelija Krapauska.