No 29.septembra līdz 10.oktobrim Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Vaduguns" apskatāma tradicionālā skolotāju radošo darbu izstāde "Ko prot skolotājs".

Šogad izstāde notiek jau 11. gadu, un tajā piedalās 68 pedagogi no Liepājas pirmsskolas izglītības iestādēm, vispārizglītojošām skolām, profesionālās un interešu izglītības iestādēm, informē Liepājas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Izstādē piedalās pedagogi ar pašu darinātiem, veidotiem un krātiem, noformētiem darbiem – gleznām, rokdarbiem, foto un citiem tradicionāliem un netradicionāliem hobijiem. Bieži pat tuvākie kolēģi ir patīkami pārsteigti par savu darbabiedru aizraušanos, par ko nav ne nojautuši: matemātikas skolotāja izgatavo rotas, pirmsskolas skolotāji – ada, tamborē, glezno, vēl kāda skolotāja izveidojusi kāzu aksesuāru kolekciju. Daudzi pedagogi ne tikai pasniedz foto, vizuālo un lietišķo mākslu, bet arī paši ir talantīgi un radoši mākslinieki.

 "Doma par pedagogu radošo darbu izstādes rīkošanu Liepājas Bērnu un jauniešu centram radās pirms 11 gadiem, kad daudzi BJC vizuālās un lietišķās mākslas pedagogi beidza studijas augstskolā, un izteica vēlēšanos savus mācību procesā veidotos darbus izlikt plašākai apskatei, piemēram, pulciņu audzēkņiem un viņu vecākiem. Izstāde izpelnījās gan dalībnieku, gan apmeklētāju atsaucību, tāpēc nākošajā gadā nolēmām to rīkot atkal, piepulcinot visas pilsētas pedagogus un veltīt šo pasākumu Skolotāju dienai" , stāsta atbildīgā par pasākumu, BJC metodiķe Ineta Klāsone.

Izstādes noslēguma pasākums – Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienībā "Vaduguns" (Kungu ielā 7) 10.oktobrī, pulksten 16.