"Lidl" veikali Latvijā arī turpmāk būs atvērti visiem saviem klientiem, lai nodrošinātu tos ar pārtiku un pirmās nepieciešamības precēm. Lai atvieglotu iepirkšanos, jau no šodienas, 11.oktobra visi "Lidl" veikali strādā no pulksten 7 līdz 23, informē "Lidl Latvija" Korporatīvās Komunikācijas departaments.

Kā noteikts valdības noteikumos, "Lidl" veikalos 70% no sortimenta ir pārtikas preces, higiēnas preces, dzīvnieku barība. "Lidl" ievēro visus jaunākos valdības noteiktos drošības pasākumus, kas regulē veikalu apmeklējumi. Proti:
• pircēju skaits veikalos tiek rūpīgi kontrolēts, apsardzes darbiniekiem pie ieejas iepirkuma ratiņus dezinficējot un nododot konkrēti katra pircēja rokās.
• Pieejamo ratiņu skaits tiek aprēķināts tā, lai ievērotu valdības prasību nodrošināt 25 kv.m. vienam pircējam.  

"Lidl" strādājošajiem jau kopš vasaras tiek nodrošināti bezmaksas antigēnu testi. Visu veikalu komandas klientus apkalpo sejas maskās un ievēro visus pārējos spēkā esošos noteikumus.

"Lidl"  aicina visus veikalu apmeklētājus rūpīgi  ievērot epidemioloģiskos noteikumus – valkāt sejas masku, ievērot 2 metru distanci un dezinficēt rokas gan veikala iekštelpās, gan ārpusē!

Atgādināsim, ka "Lidl" veikali Latvijā tika atvērti 7.oktobrī. Liepājā tas atrodas Ganību ielā 182.