Portāls irliepaja.lv saņēmis kāda pludmales cienītāja pārdomas, kas varētu būt interesantas arī citiem portāla lasītājiem.


Liepājnieks raksta: "Līdz ar pirmajām vasarīgajām dienām, atnāca arī nepatīkams pārsteigums tiem liepājniekiem un pilsētas viesiem, kuri savai vasaras atpūtai jau trešo gadu desmitu iecienījuši Liepājas nūdistu pludmali.
 

Izrādās, kādam ienācis prātā šo pludmali pārvietot aptuveni 100 metrus tālāk no ierastās robežas. To izdarīt nav sarežģīti, jo atliek vien jaunā vietā ierakt tradicionālo norādi "Nūdistu pludmale".
 

Šāds secinājums radās pēc tam, kad par notikušo vēlējos uzzināt Komunālās pārvaldes viedokli. Saņēmu atbildi, ka tādai Nūdistu pludmalei precīzas koordinātes nemaz nav noteiktas. Tātad,


ja vētra izskalos vai kāds salauzīs arī šovasar uzstādīto norādi, atbrauks Komunālās pārvaldes strādnieki un ieraks tur, kur tajā brīdī gribēsies!

Patiešām neticamis, ka strādnieki arī līdz šim ir noteikuši, kurā vietā Liepājā atrodas nūdistu pludmales robežas.
 

Telefonsarunā ar Komunālās pārvaldes darbinieku izskanēja viedokli: "Bet kāda tur atšķirība, simts metrus uz priekšu vai atpaka!". Nezinātājs to patiešām nesapratīs, bet nav apstrīdams, ka lielākajai daļai liepājnieku ir "savas vietiņas" arī citās Liepājas pludmales daļās. Visus šos 20 gadus, kuros norāde "Nūdistu pludmale" atradās savā tradicionālajā vietā, tā kalpoja arī kā orientieris taisnākajam ceļam uz Dienvidu kapos esošo autostāvvietu. Jau tagad var redzēt, ka arī šī ir problēma, un lietuviešu tūristi ir apjukuši.
 

Savukārt, ņemot vērā 2018.gada 19.aprīlī Liepājas pilsētas domes pieņemtos saistošos noteikumus "Liepājas pilsētas pludmales un peldvietu lietošanas noteikumi", kuros faktiskais zonējums fiksēts arī Liepājas kartē,


mans lūgums nebūs vēl viena bezjēdzīga uzruna Komunālajai pārvaldei, bet Liepājas domei,

ar mērķi, lai arī šie saistošie noteikumi, kuros nav paredzēti "100 metri uz priekšu vai atpakaļ", tiktu pildīti atbilstoši valstī pastāvošajai likumdošanai!”