Vai un kā Liepājas deputāti reaģēs pēc Mārtiņa Ķibilda videosižetā par Karostu redzētā? Jautājumu uzdeva portāla lasītājs, un arī portāls vēlētos saņemt atbildi uz to.

Pēc tam, kad portālā publicējām Mārtiņa Ķibilda veidoto videosižetu par vēsturiskā mantojuma postu Karostu (par to daudzkārt rakstījis arī portāls irliepaja.lv), saņēmām vairākas sašutuma pilnas liepājnieku atsauksmes.

Lūk, viena no vēstulēm:
“Labdien, cienījamā portāla redakcija. Esmu liels Liepājas patriots, bet jau daudzus gadus spiests dzīvot citur. Gribēju padalīties ar savām sajūtām pēc LTV1 raidījuma "Adreses" noskatīšanās. Esmu šokā, ja godīgi!!!

Kas Liepājā notiek, vai tiešām cara laika ēkas un manēžu plānots nojaukt??!! Vai cilvēki galīgi galvas saspieduši?

Fui, kauns. Tā vien šķiet, ka Liepāja ir nokritusi attīstības ziņā zemāk par Daugavpili. Karostas mantojums ir jāciena, jākopj.

Nemaz nezināju, ka Karostas cietums turas uz entuziastu gribu un apņemšanos...

Man radās jautājums – par kādu tūrisma attīstību runā Liepājas domnieki, ja pat slavenajam Karostas cietumam nav atbalsta?

Kāpēc unikālais ūdenstornis stāv tukšs? Kāpēc tik tiešām tur neierīko kādu tūrisma objektu? Tam nevajag miljonus...

Virsnieku saieta nams. Tā tik tiešām būtu pērle visā Liepājā!!! Nesen lasīju kāda Liepājas uzņēmēja viedokli, ka Liepājā gluži vienkārši nav, ko tūristiem darīt – nav kur naudu tērēt.

Lūk, kaudze ar piemēriem – KAROSTA.

Man patika, ka pat Rīgas kungi kaunina Liepājas vadību visas Latvijas priekšā faktiski par nolaidību. Kauns.

Nesen lasīju, ka pat Liepājas vēsturisko bruģi pašvaldība nevarot nosargāt un, ka to tirgojot pa labi un kreisi.

Kas notiek Liepājā???

Vai varētu, lūdzu, ar portāla starpniecību uzzināt, vai minēto raidījumu ir redzējuši Liepājas domnieki, un kāds ir viņu viedoklis par to, ka faktiski viņi tika nokaunināti visas Latvijas priekšā?

Nevaru beigt paust savu sašutumu par redzēto. Raudāt gribas...

Ar cieņu, Edgars Kļava”.

Un, lūk, sižets, par kuru runā portāla lasītājs: