"Laimas" labdarības namiņš ikvienu liepājnieku aicina uz radošo darbnīcu Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" 14. decembrī pulksten 18.30, portālu informēja "Orkla Latvija" pārstāve Ilze Vītola.

"Laimas" labdarības namiņš līdzšinējo vienpadsmit gadu laikā sarūpējis dāvanas 12 220 bērniem visā Latvijā un šogad vēlamies piepildīt vēl 1 200 bērnu sapņus.

Apmeklējot "Laimas" labdarības namiņa radošo darbnīcu, ikvienam būs iespēja iesaistīties aktivitātē, izkrāsojot kādu no dekoratīvajiem, simboliskajiem miniatūrajiem "Laimas" labdarības namiņiem, kas vēlāk, kopā ar labdarības akcijā sarūpētajām dāvanām, dosies pie 1 200 bērniem visā Latvijā. Iesaistīšanās radošajās darbnīcās, kā arī kopīga darbošanās visai ģimenei šai pirmssvētku laikā var izvērsties sirsnīgā piedzīvojumā. Ikvienu, kas vēlas pielikt savu roku un sirds siltumu šī gada "Laimas" labdarības namiņa iniciatīvai, radošajā darbnīcā gaidīs ne tikai krāsu zīmuļi, spīgulīši, būs iespēja cienāties ar "Laimas" saldumiem un uzzināt vairāk par "Laimas" labdarības namiņa akciju un tās norisi.

Savukārt, ja ir vēlēšanās uz radošo darbnīcu doties ar jau sarūpētu dāvanu, tad to, kādi šogad ir bērnu sapņi un Ziemassvētku vēlmes, var uzzināt, ielūkojoties "Laimas" labdarības namiņa mājas lapā, kur virtuāli iespējams iespēja iepazīties ar bērnu gatavotajām kartītēm un izvēlēties, kuru no bērnu sapņiem piepildīt. Kad kartīte izvēlēta un dāvana sarūpēta, aicinām aizpildīt pieteikuma formu projekta mājas lapā un ikviens dāvanu varēs nodot tuvākajā "DPD" paku skapī vai lielākas dāvanas nosūtīt ar "DPD" kurjeru bez maksas.

Uz radošajām darbnīcām droši var doties, ja arī neesat sarūpējuši dāvanu kādam no bērniem, jo, arī darbošanās Laimas labdarības namiņa radošajās darbnīcās var būt kā dāvana un būtisks atbalsts labdarības iniciatīvai.

Uz tikšanos 14. decembrī pulksten 18.30 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars"!

Par "Orkla Latvija":
"Orkla Latvija" kopējais apgrozījums 2021. gadā bija 112,8 miljoni eiro. "Orkla" ir eksperts spēcīgu vietējo zīmolu attīstībā, saglabājot to produktu tradīcijas, vērtības un modernizējot ražošanas procesus. "Orkla Latvija" pārstāv tādus Latvijā iemīļotus zīmolus kā "Laima", "Selga", "Staburadze", "Ādažu", "Taffel the Original Snacks", "Spilva", "Gutta", "Naturli" un citus.