Portāla lasītāja Anna K. vēlējās noskaidrot, kas tās bijušas par "smalkajām viesībām" 31.decembrī koncertzālē "Lielais dzintars", kuras "slēpa no liepājniekiem".

Līdzīgu jautājumu ("Lielaiajā Dzintarā tirgo ielūgumus uz NEW YEAR EVE par 100 euro no cilvēka, bez biļetēm.Tas ir gada notikums Liepājā ar nelegālo tirdzniecību koncetzālē!") vēl pirms gadumijas bija uzdevuši portāla lasītāji komentāros.

Anna K. raksta: "Vai taisnība, ka "Lielajā dzintarā" 31.decembrī notikušas smalkas viesības, kuras slēpa no liepājniekiem? Ieeja uz šo pasākumu esot bijusi caur dienesta ieeju, lai neviens cits netiek iekšā "Lielajā dzintarā", un balli apmeklējuši rīdzinieki un tikai koncertzāles darbinieki, lai vienkāršie liepājnieki nebojājot balles noskaņu. Apskatot koncertzāles mājaslapu nav atrodams nekas, ka ir iespēja sagaidīt jauno gadu koncertzālē. Vai izrādās koncertzāle ir domāta tikai rīdziniekiem un pašiem koncertzāles darbiniekiem, tikmēr liepājniekiem jāstāv aiz slēgtām durvīm uz ielas, un kāpēc 31.decembrī koncertzālē nelaida sasildīties ģimenes ar bērniem un vecus cilvēkus?"

Portāls lūdza atbildi SIA "Lielais dzintars".

Atbildi sniedza sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane: "SIA "Lielais dzintars" ir ieinteresēta sadarboties ar katru korporatīvo pasākumu rīkotāju un nodrošināt nomniekam nepieciešamo servisu.

2017. gada 31. decembrī koncertzāles "Lielais dzintars" 6. stāva zāli Civita Nova bija iznomājis privāts uzņēmējs, slēgta pasākuma organizēšanai 100 personām. SIA "Lielais dzintars" šajā pasākumā līdzdarbojās tikai kā telpu iznomātājs.

Klients (telpu nomnieks) pats nodarbojās ar ieejas karšu tirdzniecību, izvēloties pasākumu neizsludināt kā publisku. Pēdējās dienās pirms pasākuma, lai aizpildītu pēdējās vietas, pasākuma organizators lūdza koncertzāles administrācijai pasākuma informāciju ievietot koncertzāles sociālo tīklu kontos, bet neievietot mājas lapā.

Atbilstoši klienta vēlmēm un zāles Civita Nova atrašanās vietai koncertzālē, pasākuma apmeklētāji tajā nokļuva pa ērtāko ceļu – ieeju no J.Dubelšteina ielas puses.

Ierasti svētdienās koncertzāle strādā līdz pulksten 15, bet šajā svētdienā, svētku datumā koncertzāle bija slēgta un publiski pasākumi tajā nenotika.

Ikviens liepājnieks un pilsētas viesis ir laipni gaidīts koncertzālē tās darba laikā".