Sestdien, 4.septembrī, pulksten 18 neformālās izglītības ietvaros Liepājas "Jauniešu māja" rīko Open stage koncertu ar nosaukumu "Vienreiz jau var!", kurā aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Jaunieši tiek aicināti pieteikties un piedalīties koncertā  "Vienreiz jau var!", kurā dalībniekiem būs iespējams iegūt pieredzi, uzstājoties citu jauniešu priekšā, iegūt jaunus draugus, jautri pavadīt laiku, kā arī vienkārši baudīt citu priekšnesumu, mācoties vienam no otra. To rīko Liepājas "Jauniešu mājas" jaunieši Jēkabs Lociks, Ance Edelmane un Ralfs Jēkabsons. Koncerts norisināsies "Liepājas Jauniešu" mājas pagalmā, Kungu ielā 24, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus un nepārsniedzot 40 dalībnieku skaitu. Pieteikšanās notiek aizpildot anketu. Aicināti pieteikties jaunieši, kuri prot muzicēt, dejot, dzejot, vai arī ko citu, ko būtu iespējams parādīt uzstājoties.

Uz Open stage iespējams pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu https://ej.uz/jm_open.

Informācija par Open stage ir atrodama Liepājas "Jauniešu māja" Facebook lapā un Instagram kontā. Par jautājumiem iespējams rakstīt Liepājas "Jauniešu māja" e-pastam youth.house.liepaja@gmail.com, kā arī uz tālruni +371 27094543.