Lai veicinātu jauniešu iesaisti ārpusskolu aktivitātēs un sniegtu jauniešiem iespēju izteikties un parādīt savus talantus, Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība "Jauniešu māja" organizē talantu konkursu "Open Stage", kas šogad, atzīmējot Jauniešu mājas desmito pastāvēšanas gadu, tiks veltīts tematikai "Alise Brīnumzemē", informē "Jauniešu mājas" izglītības metodiķe Ieva Cipriķe.

"Open Stage" ir kļuvis par ilggadēju pasākumu, kuru organizē "Jauniešu māja" un jaunieši ik gadu ar nepacietību gaida jaunā konkursa norisi.
"Open Stage" ir pasākums, kur jauniešiem ir iespēja parādīt savas radošās dotības, veidot jaunus kontaktus, dalīties ar savu pieredzi un labi pavadīt laiku jauniešu vidū, kā arī saliedēties ar sev pazīstamiem un ne tik zināmiem jauniešiem it īpaši, ja priekšnesums tiek plānots kolektīvi. Ne reti jauniešu talanti tiek turēti slepenībā kādu jauniešiem zināmu iemeslu dēļ, tādēl "Open Stage" konkurss ir lielisks veids, kā jaunietim izkāpt ārpus komforta zonas, pārvarēt savu nedrošību un parādīt ikvienam savus talantus. Šī gada tematiku "Alise Brīnumzemē" izvēlējušies paši jaunieši, par godu izstādei "Alise, bet ne brīnumzemē", kuru ne tikai būs iespējams apskatīt pasākuma laikā, bet arī redzēt vairākus no izstādē iekļautajiem tērpiem gan uz skatuves, gan defilējot visas dienas garumā, kuru autore ir atraktīvā 12. klases skolniece Annija Pauzere.

Pasākuma "Open Stage" mērķis ir veidot labvēlīgu un draudzīgu vidi, kur ikvienam jaunietim tiek sniegta iespēja dalīties ar saviem talantiem, iegūt pieredzi uz lielās skatuves un saņemt sirdspilnu atbalstu no skatītājiem.

Šogad par pasākuma norises vietu ir izvēlēts Liepājas Jūrmalas parks, kur tas norisināsies Liepājas Bērnu un jaunatnes centra rīkotās "Ģimenes dienas" ietvaros, 2. jūnijā pulksten 19.

Dalībnieki tiek aicināti pieteikties līdz 17.maijam, vai līdz brīdim, kad tiek sasniegts maksimālais pieteikumu skaits (15 priekšnesumi), aizpildot anketu: ej.uz/openstage_2023

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot "Jauniešu mājas" Facebook lapā un Instagram kontā.