Otrdien, 14.februārī, pulksten 18 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, norisināsies anti-Valentīndienas pasākums vientuļajām un salauztajām sirsniņām vai to lauzējiem "Cupid is stupid". Pasākumu apmeklēt tiek aicināti dalībnieki vecumā no 13 līdz 25 gadiem, informē Liepājas Jauniešu padomes dalībniece Anna Galbāliņa.

Valentīndienu atzīmē visi saldie pārīši, dodas uz randiņiem un publicē bildes, kur tie viens otram atzīstas mīlestībā. Bet ko darīt tiem, kam nav otrās pusītes vai kam ir nesen tikusi salauzta sirds, vai beigušās kādas attiecības?

Tāpēc jau otro gadu pēc kārtas Liepājas Jauniešu padome rīko pasākumu, uz kuru tiek aicināti jaunieši, kuriem nav otrās pusītes, bet visiem saldajiem pārīšiem ieeja ir aizliegta. Vakara gaitā mēs lauzīsim sirdis, našķosimies un smiesimies par visiem pārīšiem un mīlestību. Mēs taču esam paši par sevi un mums nevajag nevienu citu!

Pasākumā tiks spēlētas dažādas spēles, par kurām dalībnieki krās punktus un uzvarētājam būs pirmajam iespēja salauzt lielo sirdi. Lai mēs, vientuļnieki, varētu sev uzlabot garastāvokli, uzēdīsim kaut ko gardu - katrs dalībnieks ierodas ar sagatavotu, mazu groziņu.

Pasākuma mērķis ir saliedēt dažādus līdzīgi domājošus jauniešus, kuriem ir viena kopīga lieta - nevienam nav otras pusītes. Kā arī lieliski pavadīt laiku atpūšoties no ikdienas un atzīmējot svētkus netradicionālā gaisotnē.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Iepriekšēja pietiekšanās, aizpildot  anketu: ej.uz/cupid

Pasākumu rīko Liepājas Jauniešu padome sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienību "Jauniešu māja".

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot Liepājas Jauniešu padomes Instagram kontā un Facebook lapā.